Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Юридична контора Давіде Дордоні
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: ua.avvocatomilano.pro
Регіон роботи: Вінниця

Опис діяльності: Юридична фірма Давіде Дордоні в Італії надає широкий спектр юридичних послуг, включаючи консультації та захист інтересів в суді.

Mommy інтернет магазин дитячих товарів

Основна назва: Mommy інтернет магазин дитячих товарів
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: mommy.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: На сайті Mommy.com.ua ви знайдете великий асортимент дитячих товарів, які підходять як для малюків, так і для дітей старшого віку. Асортимент магазину включає все необхідне для комфортного виховання та розвитку вашого малюка: від товарів для годування та догляду до іграшок та предметів для навчання. Незалежно від того, який вік має ваша дитина, у нас є все необхідне для створення затишного та безпечного середовища для її розвитку. Завітайте на Mommy.com.ua і знайдіть ідеальні рішення для вашої сім'ї.

Сончик

Основна назва: Сончик
Інші назви: Магазин іграшок Сончик
Сайт: sonchik.in.ua

Опис діяльності: Магазин займається продажем іграшок, товарів для дому

vbet

Основна назва: vbet
Сайт: www.vbet.ua
Опис діяльності: Чи грали ви колись в онлайн-казино? Це дуже просто та цікаво, особливо з легальною компанією Vbet яка працює понад 20 років і здобула довіру людей. Ви можете спробувати безкоштовні ігрові автомати, для того, щоб перевірити свою вдачу або ж робити мінімальні депозити. Чекаємо на вас!

Агросила, ПП (Каргобуд, ТМ)

Основна назва: Агросила, ПП (Каргобуд, ТМ)
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: www.cargobud.com.ua

Опис діяльності: робота з кузовами

GASTRO24

Основна назва: GASTRO24
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Сайт: gastro24.com.ua
Опис діяльності: Професійне обладнання для закладів громадського харчування є ключовим аспектом успішної роботи будь-якої кухні. Компанія GASTRO24 пропонує широкий вибір сучасної техніки, яка відповідає найвищим стандартам якості та безпеки. Кожний клієнт може бути впевнений у надійності та ефективності обраного обладнання для свого кафе, бару чи ресторану. Одним із таких є м'ясорубка промислова - незамінний помічник на будь-якій професійній кухні. М'ясорубка професійна спроєктована з урахуванням потреби у високій продуктивності та довговічності. Пристрій легко справляється з подрібненням різних видів м'яса,...

Renault Doctor Service

Основна назва: Renault Doctor Service
Інші назви: Рено доктор сервис
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.

Опис діяльності: Ремонт авто

Ford-shop

Основна назва: Ford-shop
Інші назви: Ford-store, Ford-Mers
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: www.ford-shop.com.ua
Опис діяльності: Магазин автозапчастин в м. Дніпро.

ICOOLA

Основна назва: ICOOLA
Інші назви: Айкула
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Сайт: icoola.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: ICOOLA - найбільша фабрика відновлених телефонів в Україні, яка займається відновленням та повторним продажем смартфонів. Працює у Львові з 2013 року та виготовляє смартфони у великих обсягах.

Hairdresser

Основна назва: Hairdresser
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: hairdresser.com.ua
Опис діяльності: Hairdresser специализируется на создании профессиональной одежды и аксессуаров. Наша продукция предназначена для профессионалов красоты, включая парикмахеров, косметологов и мастеров маникюра. Мы предлагаем широкий ассортимент форм для салонов красоты, позволяющих каждому специалисту выглядеть стильно и профессионально. Наши пеньюары для парикмахеров сочетают в себе функциональность и элегантный дизайн, обеспечивая комфорт и удобство во время работы. Наши изделия отличаются высоким качеством материалов и прочным исполнением, что делает их идеальным выбором для профессионального использования.Мы...