Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Предметна фотостудія ART-FOCUS STUDIO
Інші назви: ФОП Грицак О.С
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Сайт: artfocus-studio.kyiv.ua
Опис діяльності: Предметна фотозйомка одягу Предметна фотозйомка аксесуарів Предметна фотозйомка ювелірних виробів

Готель ЯРСОН

Оптика Люксор

Основна назва: Оптика Люксор
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: opticaluxor.ua
Опис діяльності: Оптика «Люксор» є однією з найбільших оптичних мереж на Заході України. З 1998 року ми піклуємося про зір наших клієнтів, надаючи їм якісні послуги та товари. На сьогодні, мережа складається з 20 оптичних салонів у 5 містах України, таких як: Чернівці; Львів; Хмельницький; Івано-Франківськ; Коломия. Оптика «Люксор» — це: Професійні та дбайливі консультанти, які проходять щорічне стажування та навчання, щоб забезпечити вам бездоганний рівень сервісу. Сертифіковані офтальмологи та оптометристи, які застосовують сучасні методи лікування та діагностики проблем зору, в тому числі...

Triniti-SB

Основна назва: Triniti-SB
Інші назви: Интернет-магазин Triniti-SB
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: triniti-sb.com.ua
Опис діяльності: TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2004 року. Займаємося роздрібною й оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції тощо. Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об'єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс...

UZSPACE

Основна назва: UZSPACE
Інші назви: Официальный импортёр бутылок для воды UZSPACE
Сфера діяльності: Торгівля: Спорттовари
Сайт: uzspace.ua
Опис діяльності: UZSPACE - це інтернет мазагин,який спеціалізується на продажі пляшок для води. Більше 200 варіантів кольорів, обʼємів та призначень, кожна з них надійна, як швейцарський годинник. Пляшки корпус яких не бʼється, що не тече, а навид не гірше новенького айфону, все це і багато інщого пропонкє магазин UZSPACE.

G Consulting

Основна назва: G Consulting
Інші назви: Аутстафінг персоналу, Ірлін
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Сайт: gconsulting.ltd
Опис діяльності: Ми надаємо нашим клієнтам широкий спектр послуг та рішень у галузі аутстафінгу, аутсорсингу у сфері бухгалтерського та податкового обліку, у юридичних питаннях, а також сфері управління та розвитку персоналом.

Вухо.Ком, ТзОВ

Основна назва: Вухо.Ком, ТзОВ
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: vuho.com.ua
Опис діяльності: "Вухо.Ком " всеукраїнська мережа магазинів мобільного зв'язку. Мережа магазинів «Вухо.Ком» представлена в 10 областях України. На даний момент налічує 64 роздрібних магазинів.

Комп-Сервіс

Основна назва: Комп-Сервіс
Інші назви: Комп-Сервіс, Ремонт комп'ютерів та ноутбуків у Києві
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: comp-service.kiev.ua

Опис діяльності: Комп'ютерні майстри з Комп-Сервіс – експерти в галузі обладнання та програмного забезпечення сучасних пристроїв. Вони виконують діагностику та ремонт комп'ютерів усіх рівнів складності.

Ин-Продакшн

Основна назва: Ин-Продакшн
Інші назви: ТОВ "ІН-ПРОДАКШН"
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Сайт: reklama-kiev.net

Опис діяльності: Наружная реклама в Киеве, POS - материалы, рекламная полиграфия. Дизайн, изготовление, монтаж наружной рекламы, оформление витрин, торговых залов, рекламных конструкций, стойки, стенды, стеллажи, облицовка фасадов, объемные буквы, светящиеся вывески, акрилайт и многое другое.