Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Константа-ГС

Основна назва: Константа-ГС
Інші назви: ТОВ "Константа-ГС"
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: avtoconst.com.ua

Опис діяльності: Автошкола

Антон

Основна назва: Антон
Сайт: vikont.dp.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Наша компания Виконт уже более 7 лет работает в строительном бизнесе. Занимается в городе Кривом Роге в Днепровской области изготовлением под заказ металлопластиковых окон и дверей, межкомнатных дверей, входных дверей, жалюзи, рулонных штор, тканевых роллетов, защитных роллетов. Работаем также по всей Украине, есть доставка по адресу и по некоторым городам монтаж и замер.У нас трудятся только квалифицированные сотрудники.

NDO.com.ua

Основна назва: NDO.com.ua
Інші назви: www.ndo.com.ua, NDO, ndo
Сфера діяльності: Послуги
Сайт: www.ndo.com.ua
Опис діяльності: Це не зовсім компанія, це - дошка оголошень. ndo.com.ua - нова сучасна платформа на якій можна купити та продати, знайти транспорт або запропонувати допомогу, а також розмістити вакансію чи резюме.

Study-Expert

Основна назва: Study-Expert
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: study-expert.com.ua
Опис діяльності: Мережа мовних курсів Study-Expert рада допомогти Вам вивчити мову не тільки за місцем проживання, але і в найбільш ефективний спосіб - в країні походження цієї мови. З нами ви маєте можливість вивчити необхідну Вам мову (Англійську, Арабську, Іспанську, Італійську, Китайську (обидва найбільших діалекти), Корейську, Німецьку, Польську, Турецьку, Французьку, Чеську, Японську) та, склавши іспит, отримати відповідний сертифікат, що засвідчить рівень знань студента. Мовні курси можна пройти як в Києві, Україні, так і в країні походження. Всі наші центри в різних країнах працюють на єдиних засадах і за...

Мелвін

Основна назва: Мелвін
Інші назви: М ясковська
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Регіон роботи: Луцьк

Покерний вісник

Основна назва: Покерний вісник
Сайт: visnyk.poker

Опис діяльності: Visnyk Poker - це чудовий ресурс для тих, хто зацікавлений у світі покеру.

Ukrainian Mall

Основна назва: Ukrainian Mall
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: umall.ua
Опис діяльності: Ukrainian Mall – це популярний маркетплейс в Україні, що надає широкий асортимент товарів та послуг від місцевих та світових брендів. Сайт має привабливий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить покупки легкими і приємними. Маркетплейс активно співпрацює з надійними продавцями, забезпечуючи високу якість товарів. Завдяки зручній системі фільтрації та пошуку, користувачі можуть швидко знаходити продукти, що їх цікавлять. Також на платформі регулярно проводяться акції та розпродажі, що робить покупки ще вигіднішими. Система відгуків та рейтингів допомагає користувачам приймати обґрунтовані рішення...

ТМ Ваш Комфорт

Основна назва: ТМ Ваш Комфорт
Інші назви: ТМ "Ваш Комфорт"
Сайт: dojdevik.com.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Продажа товаров для праздника

ФОП Малашенко Олександр Дмитрович

Основна назва: ФОП Малашенко Олександр Дмитрович
Інші назви: Меблі Комфортхаус
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Виробництво меблів на замовлення (Київ)

Like-job

Основна назва: Like-job