Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: idealclimate.com.ua
Інші назви: Кондиціонери Вінниця
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: idealclimate.com.ua
Опис діяльності: Компанія "Ideal Climate" є провідним постачальником кондиціонерів у місті Вінниця, пропонуючи широкий асортимент рішень для вашого дому чи офісу. Якщо ви бажаєте купити кондиціонер в Вінниці, "Ideal Climate" забезпечує вас найкращими пропозиціями за ціною, включаючи інверторні кондиціонери, які забезпечують оптимальний клімат у вашій квартирі з мінімальним енергоспоживанням. Незалежно від того, чи шукаєте ви кондиціонери в Вінниці за ціною, що відповідає вашому бюджету, або потребуєте високоефективний інверторний кондиціонер, "Ideal Climate" пропонує кращі рішення для покупки кондиціонера, гарантуючи...

ТОВ "Лібера Ленд" м. Підгородне

Основна назва: Ford-shop
Інші назви: Ford-store, Ford-Mers
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: ford-shop.com.ua
Опис діяльності: Магазин автозапчастин. м. Дніпро Правий берег пр. Богдана Хмельницького, 38

Бородайки Словачінна збір помідорів.

Основна назва: Бородайки Словачінна збір помідорів.
Інші назви: Borodajki
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Регіон роботи: Ужгород

Опис діяльності: Робота в теплицях в Словаччині. Орієнтировочно біля міста Велкі Медер. Словачінна місто Велкі Медер де більшість робітників мешкає. Назва роботодавця зв'язана Бородайки. Праця в теплицях через посередників тобто так званих агентів, які почали не виплачувати своєчасно зарплатню. Користуючись тим що більшість Українців працює там нелегально. Сам роботодавець відмовляється брати на пряму працівників. Умови робити жахливі. Робота тяжка і мало оплачувана не рекомендуємо туди влаштовуватися. Куратор Ярослав покидьок. Зарплата 700євро і того не стали виплачувати.

Пансіонат "Осокорки"

Основна назва: Пансіонат "Осокорки"
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: www.opekablizkih.com.ua
Опис діяльності: ОСОКОРКИ - нова філія мережі приватних будинків для людей похилого віку.

Brosko

Основна назва: Brosko
Інші назви: Броско
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Регіон роботи: Лубни

Опис діяльності: Сучасний магазин одягу, взуття та аксесуарів. Де у комфортних умовах одягається вся родина.

Paket 24

Основна назва: Paket 24
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Сайт: paket24.com.ua
Опис діяльності: Компанія Paket 24 - лідер у сфері виробництва паперових пакетів з високоякісного паперу. Ми використовуємо лише сертифіковані матеріали, що відповідають стандартам якості та екологічної безпеки. Професіонали друкарні прагнуть зменшити вплив на довкілля та пропонують своїм клієнтам екологічно чисті та стильні рішення для їх бізнесу. Якщо шукаєте саме якість, екологічність та стиль, тоді обирайте паперові пакети з логотипом від поліграфії Paket 24.

Bistroprint

Основна назва: Bistroprint
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Сайт: bistroprint.kiev.ua
Опис діяльності: Шукаєте, де зробити подарунки та корпоративні події особливими, або виготовити власну чашки з улюбленим принтом, чи надати своїм ідеям форму та колір? Тоді замовляйте друк на чашках за найкращими цінами та створіть унікальний стиль і робіть звичайні речі неповторними. Компанія Bistroprint гарантує якість та швидкість виконання замовлення. Ваш логотип чи дизайн на чашці або футболці - це ефективний спосіб збільшити впізнаваність вашого бренду. Фахівці сервісу готові миттєво взятися за ваш проєкт та надати вам високоякісну поліграфічну продукцію в найкоротший термін.

Папирус Колл

Основна назва: Папирус Колл
Інші назви: Колл-центр на Грушевского 51 (Днепр)
Сайт: papirus-call.com
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Компания специализируется на предоставление услуг колл-центре. Основные проекты на аутсорсе и работаем по всему миру.

Мир Текстиля

Основна назва: Мир Текстиля
Інші назви: Інтернет-магазин
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: mir-tekstil.com.ua
Опис діяльності: Інтернет-магазин "Світ Текстилю" пропонує широкий асортимент виробів для дітей різного віку. У нас ви знайдете не тільки товари для новонароджених і дошкільнят, а й речі для школярів і підлітків. Також ми пропонуємо широкий вибір одягу для дорослих - шиємо якісний жіночий і чоловічий трикотаж.