Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Коморум
Інші назви: Spot Opt, HoroshOpt
Сайт: komorum.prom.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: КОМОРУМ - это универсальный супермаркет мультибрендовых товаров на каждый день. Наша политика - предоставлять самые нужные товары по доступным ценам! Любой заказ обрабатывается максимально быстро и с предельным вниманием к каждой потребности нашего клиента. Вы можете быть уверены, что получите именно то, что заказывали и не переплатите ни копейки больше. С любовью и заботой, ваша компания КОМОРА РУМ

Fin Plus Plus

Основна назва: Fin Plus Plus
Інші назви: Profit Center FX
Сайт: finplusplus.net

Опис діяльності: Провайдер IT рішень, для брокерського та біржового бізнесу.

Fin Plus Plus

Основна назва: Fin Plus Plus
Інші назви: Profit Center FX
Сайт: finplusplus.net
Опис діяльності: Провайдер IT рішень, для брокерського та біржового бізнесу.

Швидко гроші

Основна назва: Швидко гроші
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Мирослава Савич, жалюгідна оюдина, яка розносить про тих хто в пошуках роботу брехню по всіх hr. Вона має не одну судимість. Посилання: https://scanbe.io/ru/people/s/l/savich/s/savich_miroslava

SteroidOn

Основна назва: SteroidOn
Сфера діяльності: Послуги: Наука: авіація, біологія, хімія, фізика та ін.
Сайт: steroidon.com

Опис діяльності: Ми SteroidOn, науково-популярний, а також інформативний медичний портал

Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты

Основна назва: Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: oleksandr-orlovskyi.com.ua

Опис діяльності: Его экспертное знание рынка и уникальные стратегии помогут вам достичь финансовых целей. Не упустите возможность получить доступ к лучшему обучению от ведущего специалиста в сфере цифровых активов

AlcoProf

Основна назва: AlcoProf
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: alcoprof.com.ua
Опис діяльності: Інтернет-магазин AlcoProf пропонує широкий вибір сучасних алкотестерів, як побутових, так і професійних для підприємств. В нас є прилади та витратні матеріали таких марок, як Drager, Алкофор, AlcoScan, AlcoProf, Medica+ та інших. Наші працівники можуть надати Вам професійну консультацію по підбору потрібної моделі. Всі замовлення доставляються безкоштовно по Україні Новою поштою.

Діджитал агентство Idea Digital Agency

Основна назва: Діджитал агентство Idea Digital Agency
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: ideadigital.agency
Опис діяльності: Idea Digital Agency - агентство інтернет-маркетингу, що спеціалізується на просуванні сайтів у ТОП пошукової видачі Google і налаштуванні платної реклами для генерації стабільного потоку лідів. Ми любимо вирішувати складні завдання і допомагаємо нашим клієнтам навіть у найважчих ситуаціях: усуваємо санкції пошукових систем, розробляємо стратегії просування для проєктів у різних країнах. Ми пропонуємо такі послуги: - SEO-просування та оптимізація сайту - SEO-аудит сайтів - SEO просування нового сайту на етапі розробки - Просування інтернет-магазинів - SEO-просування на Захід

Михаил Хомич

Основна назва: Михаил Хомич
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: mikhail-khomich.com.ua

Опис діяльності: Студенты Михаила Хомича не просто учатся, они преображаются. Под его руководством они обретают не только знания и навыки, но и уверенность в себе и своих возможностях. Его курсы становятся для них не просто обучением, а источником вдохновения и мотивации для достижения высот в своем бизнесе.