Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Anlimebli

Основна назва: Anlimebli
Сайт: anlimebli.kiev.ua
Регіон роботи: Ірпінь

Опис діяльності: Пропрацювала в компанії по виготовленню кухонь доволі довго, але нажаль так і не змогла розібратись з усіма тонкощами. Рекомендую для тих хто розуміється на меблях. Дружній колектив та професійні майстри.

екскурсійнк бюро "Веселі кукурудзки"

Основна назва: екскурсійнк бюро "Веселі кукурудзки"
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: www.veselykukurudzki.com

Опис діяльності: Подорожі з Миколаїва: Карпати, Львівщина, Закарпаття. Тури вихідного дня, відпочинок на Тилігульському лимані за доступними цінами - це все Веселі кукурудзки

ТОВ ФІРМИ ОНЕГА К

Основна назва: ТОВ ФІРМИ ОНЕГА К
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: stolica.com.ua

Опис діяльності: Діяльність шкіл підготовки водіїв транспортних засобів. Підготовка на категорії "А" та "В"

ТОВ АВТОШКОЛА МУСТАНГ

Основна назва: ТОВ АВТОШКОЛА МУСТАНГ
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: mystang.com.ua

Egis Ertle Engineering

Основна назва: Egis Ertle Engineering
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: egis-ertle.com

Опис діяльності: Egis Ertle Engineering – міжнародна компанія з проєктування промислових та інфраструктурних об'єктів.

Белтеплоресурс

Основна назва: Белтеплоресурс
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: beltr.by
Регіон роботи: Бахчисарай

Опис діяльності: Оптова торгівля труб із зшитого поліетилену та фітингів до них, сталевих панельних радіаторів, балансувальної та термостатичної арматури, газових котлів та автоматики, приладів обліку води та тепла

Поліграфічна Майстерня

Основна назва: Поліграфічна Майстерня
Інші назви: Поліграфічний друк у Києві – наш forte!
Сфера діяльності: Послуги
Сайт: pmaster.com.ua
Опис діяльності: Ми – Поліграфічна Майстерня, команда спеціалістів видавничо-поліграфічної справи, яка охоче ділиться своїм 20-річним досвідом роботи з клієнтами. Кожне нове замовлення спонукає до підвищення рівня кваліфікації. Ми не втомлюємося впізнавати та вчитися новому, освоювати нинішні методи друку, розробляти сучасний дизайн, орієнтуватися на кінцеві цілі клієнтів та втілювати їх у життя. Поліграфічна Майстерня – це друкарня, прямий виробник із власним обладнанням, тому всі замовлення виконуються вчасно. Наш друк відповідає загальноприйнятим стандартам у поліграфії та задовольняє вимоги найдосвідченіших...

ProkatVsego

Основна назва: ProkatVsego
Сфера діяльності: Послуги
Сайт: prokatvsego.in.ua

Опис діяльності: Оренда меблів в Києві - стільці, столи та багато іншого для різних типів заходів масових і не тільки

FESKO merchandising

Основна назва: FESKO merchandising
Інші назви: ФЕСКО мерчендайзинг
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: www.fesko.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Черкаси

Опис діяльності: Компанія «FESKO merchandising» - лідер у сфері сумісного мерчандайзингу в Україні з 2008 року. Успішно співпрацює з найбільшими виробниками та постачальниками в України та зарубіжжя, понад 16 років.