Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

7 Бажань

Основна назва: 7 Бажань
Сайт: 7-bazhan.com

Опис діяльності: Компания показывает себя с хорошей стороны, все товары качественные, и все выплаты приходят вовремя. Поддержка в телефонном режиме 24/7, приз в 20 000 гривен пришел в течении 20 минут после того как я узнал что я тот самый счастливчик

artmebeli перетяжка мебели

Основна назва: artmebeli перетяжка мебели
Інші назви: Перетяжка мебели Артмебели Киев
Сайт: artmebeli.com.ua

Опис діяльності: Сегодня можно заметить повышенный спрос на известную и достаточно популярную услугу, как перетяжка мягких диванов киев. Так как она способна превратить даже самый старый диван в стильный и современный. Внешний вид изделия сможет максимально измениться, получив максимальной уникальности и стиля. Данный процесс можно отметить как достаточно непростой и трудоемкий, поэтому его доверяют исключительно профессионалам. Для того, чтобы достичь максимально эффективного и высококачественного результата. И если вы являетесь владельцем его, который потребует перетяжки, тогда вы обратились по нужному адресу.

asicfox

Основна назва: asicfox
Сайт: asicfox.ua

Опис діяльності: Если вы хотите начать добывать криптовалюту, но не знаете, какое выбрать устройство для майнинга, то обратитесь к профессионалам! На сайте Asicfox.ua работают опытные консультанты, которые помогут вам выбрать подходящий ASIC-майнер и дадут советы по его настройке и использованию. Я сам обращался за помощью к специалистам Asicfox.ua и очень доволен качеством обслуживания. Если вы хотите получить профессиональную поддержку в выборе устройства для майнинга, рекомендую обратиться на этот сайт!

AutoCloud

Основна назва: AutoCloud
Сайт: www.autocloud.com.ua

Опис діяльності: Підбір та доставка авто з країн ЄС.

Beauty Guru

Основна назва: Beauty Guru
Інші назви: beautyguru - магазин косметикi
Сайт: beautyguru.com.ua

Опис діяльності: beautyguru.com.ua онлайн магазин люкс косметикі, Ки́їв, Україна Вiтаю вас у професiйнiй крамницi догляду за волоссям та обличчям. Я - Beauty Guru - знаю усе про кращi доглядовi бренди. Beauty Guru – краса шкiри, волосся та здоров'я Жінки Експерт у галузi догляду та парфумерії – магазин Beauty Guru це бренд, створений у 2022 р. Багаторічний досвід розкриття природної краси жiнок, поєднаний із інноваційним підходом до пошуку марок та співпрацею з відповідальними партнерами, втілюється у високоефективних формулах косметичних продуктів, представлених на сайті.

Boss Crystal

Основна назва: Boss Crystal
Інші назви: Boss Crystal Official
Сайт: bosscrystal-official.com.ua

Опис діяльності: Офіційні представники бренду Boss Crystal в Україні. Продукти втілення високої якості, підтвердженої сертифікатами, що гарантують використання високоякісного кришталю та дорогоцінних металів. Весь посуд виготовляється вручну на фабриці RCR у серці Тоскани, Італія, з історією у 40+ років, що робить цю фабрику визнаним лідером у галузі кришталевого посуду. Обираючи продукцію, клієнти отримують справжній італійський дизайн і європейські традиції.

Cloud-Smoke

Основна назва: Cloud-Smoke
Інші назви: Вей шоп Cloud-Smoke
Сайт: cloud-smoke.com

Опис діяльності: Ми онлайн-магазин з продажу оригінальних ELFBAR, VAAL, BALMY. Ми намагаємося поповнювати наш магазин новинками щоб радувати покупців. А наші досвідчені фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Danaprisdoors

Основна назва: Danaprisdoors
Сайт: danaprisdoors.com.ua

Опис діяльності: Компанія DANAPRIS DOORS пропонує гідний вибір шпонованих і забарвлених плінтусів. Серед запропонованого різноманіття можна підібрати підходящий по ширині і відтінку варіант. Можна вибрати плінтус, пофарбований в тон до дверей або стіни, а також декоративний варіант. Планується замовляється під індивідуальне виготовлення.

Danaprisdoors

Основна назва: Danaprisdoors
Сайт: danaprisdoors.com.ua

Опис діяльності: Мы используем мировой опыт в современных технологиях изготовлении и дизайне дверей. итальянские стандарты качества и современные технические возможности производства позволяют нам создавать тренды в “дверной моде”

DevLVIV

Основна назва: DevLVIV
Інші назви: MIRKO
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Компанія DevLVIV використовує працю задурно. Хочу розказати по компанію та розводників в ній. Мова піде про DevLVIV яка розводить людей. Править цієюю компанію шайка на чолі з Михайлом та Іриною. Їм допомагає девопс Алекс та Ідано, Міа. Вони підписують договір про нерозголошення і все ви на гачку. Офіційно не працевласштовують бо нащо. Беруть на гнилий проект який ніхто не хоче робити. Проект ледве дихає і написаний не шибко мудрими. Але це все дурниці. Ви робите роботу і Михайло починає на вас гнати що ви погано написали. Мовляв все так файно було а ти все погано пишеш. Хоча там код такий що треба...