Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

Компания "Вместе"

Основна назва: Компания "Вместе"
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Луцьк

Опис діяльності: http://dreamer-muru.blogspot.com/2008/12/blog-post.html

Компания «VAB Bank»

Основна назва: Компания «VAB Bank»
Регіон роботи: Житомир
Опис діяльності: банковская сфера

Компаньон Финанс

Основна назва: Компаньон Финанс
Сайт: www.kf.ua
Регіони роботи: Київ, Івано-Франківск

Опис діяльності: «Компаньон Финанс» балансирует кредитный рынок Украины, предлагая небольшие краткосрочные кредиты более быстрым и удобным способом, чем банки и крупные кредитные компании.

конверсбанк

Основна назва: конверсбанк
Сайт: www.conversbank.com

Опис діяльності: Банк, финансовое учреждение

Консалтинговая группа "ПРОАУДИТ"

Основна назва: Консалтинговая группа "ПРОАУДИТ"
Інші назви: ПРОАУДИТ
Сайт: proaudit.ua
Опис діяльності: Консалтинговая группа «ПроАудит» предлагает клиентам профессиональные услуги в области аудита, бухгалтерского и налогового учета. Наша аудиторская фирма оказывает услуги компаниям всех форм собственности, которые работают в различных отраслях и на различных системах налогообложения.

КП "АИРДО"

Основна назва: КП "АИРДО"
Інші назви: КОММУНАЛЬНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «АГЕНТСТВО ИНВЕСТИЦИОННОГО РАЗВИТИЯ ДОНЕЦКОЙ ОБЛАСТИ»
Сайт: aiddr.com.ua
Регіон роботи: Донецк

Опис діяльності: Целью деятельности Предприятия является участие в разработке, реализации инвестиционных программ и проектов, привлечения инвестиций на территорию Донецкой области.

кредит 112

Основна назва: кредит 112
Інші назви: Скорая финансовая помощь
Сайт: credit112.kiev.ua
Опис діяльності: Выдаем кредиты в сжатые сроки. Наша цель — помогать нашим клиентам. Мы предоставляем залоговые и беззалоговые займы физическим и юридическим лицам, предлагая выгодные условия и низкие процентные ставки.

КРЕДИТ КАССА

Основна назва: КРЕДИТ КАССА
Інші назви: ТОВ УКР КРЕДИТ ФИНАНС
Регіон роботи: Харків

Кредит Маркет (Альфа Гроші)

Основна назва: Кредит Маркет (Альфа Гроші)
Інші назви: ПП "Славія Люкс", ПП "Медвар", ПП "Лексворд", ПП "Зедос" ПП "Лав Ласс", ПП "шансор", ПП "Фінвесткор", Ренессанс, Сity Credit, Credit Invest, Альфа гроші
Сайт: alfagroshi.com

Кредит онлайн microcredit-microcredit.com.ua

Основна назва: Кредит онлайн microcredit-microcredit.com.ua
Сайт: microcredit-microcredit.com.ua

Опис діяльності: Microcredit-microcredit.com.ua - це інноваційний веб-ресурс, який створений з метою допомогти клієнтам швидко та легко знайти найкращі умови кредитування від найкращих мікрофінансових організацій (МФО) України. Компанія пропонує унікальний сервіс порівняння кредитних продуктів від різних МФО на ринку. Таким чином, користувач може швидко та легко знайти найвигіднішу пропозицію, що відповідає його потребам. На сайті можна знайти широкий вибір кредитних продуктів: від швидких мікрокредитів до довгострокових кредитів на покупку автомобіля чи нерухомості. Крім того, сервіс має безперечні переваги,...