Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

Максус Лизинг

Основна назва: Максус Лизинг
Інші назви: ТОВ Максус Лізинг
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: Компания представляет услуги финансового лизинга

Марка Капитал

Основна назва: МастерБрок
Інші назви: ООО Мастерброк
Сайт: www.masterbrok.com.ua
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя

Опис діяльності: Предоставление брокерских услуг по торговле на Украинской фондовой бирже, обучение, аналитика.

Медвар

Основна назва: Медвар
Інші назви: "Ренессанс", "Лексворд", "Платинум гроші"
Сайт: rennessans.com

Основна назва: Микрокредит
Інші назви: Microcredit
Сайт: microcredit.ua
Регіони роботи: Київ, Калуш, Конотоп, Львів, Ровно, Суми, Чернігів

Опис діяльності: Выдача кредитов населению. 04074 Киев, ул. Автозаводская, 24/2 офис 412, 413

милтон груп

Основна назва: милтон груп
Інші назви: milton group
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Компаша которая занимается всем... финансовые рынки и онлайн казино

Мирошниченко О.О. ФОП

Основна назва: Мирошниченко О.О. ФОП
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Вітаю всіх! Хочу поділитися своїм досвідом з приводу вакансії "Менеджер чату (підтримка). Мирошниченко О.О. ФОП. Львів.". Пишуть, що робота у центрі/біля центру. Потім кажуть, що цей офіс, виявляється, на вул. Сахарова, але "це район центра". А, виявляється, кілька зупинок від с. Сокільники. Відправила резюме, мені подзвонили з іншого номера, невказаного у вакансії. Сказали, що займаються конвертуванням валюти в крипту, повідомили, що відправлять контакти. Відправили контакти вже з третього номера і попросили на співбесіду принести документи, які посвідчували би мою особу. А на моє прохання відправити...

ММК-Україна

Основна назва: ММК-Україна
Інші назви: Твої гроші

Опис діяльності: Финансовые услуги, микрофинансирование, выдача кратковременных кредитов