Відгук про роботодавця «Петрус» Добавлен: 03.06.13 15:10

Основна назва: Петрус
Адреса: Україна, м. Львів

дистрибьюция продуктов питания и алкогольных напитков
Автор(-ка): Степан Розкажу (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2012 г.
Дата звільнення: 2013 г.

видають 50 грн в тиждень на проїзд

Керівництво нахабним способом вганяєє торгових агентів у саму справжню боргову яму. При прийомі району переважно виявляється купа проблемних магазинів, про які не завжди повідомляють, планка продаж завищена на стільки, що як би ви не хотіли вам доведеться працювати з проблемним клієнтом та лізти в борги. Це не дивно, оскільки побачивши регіонального менеджера мені все стало зрозуміло, у нього був такий вигляд ніби йому всі щось винні і всі навкруг взагалі ніхто. Планка продаж малювалась просто з чиєїсь забаганки, оскільки на повідомлення керівництва про конкуренцію і неконкурентноспроможні ціни ніхто не звертав уваги, говорили просто "У нас краща продукція" без будь яких обгрунтувань та фактів. На зборах говорять не давати товар проблемним клієнтам натомість деякі супервайзери чітко дають зрозуміти, кількість магазинів-це твоя зарплатня. А в кінці місяця заробітну плату не видадуть до тих пір доки будуть борги.