Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 07.02.15 01:30

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2015 г.

немає

Пишу з свого досвіду стосовно цієї СУПЕР фірми, люди НЕ ВЕДІТЬСЯ,НЕ ТРАТЬТЕ СВІЙ ЧАС!Попала я на на чудо- співбесіду досить швидко, прийшла ,зареєструвалась ,заповнила анкету ,яка мене відразу насторожила ,нічого конкретного про досвід роботи,про освіту ,а так загальні питання ,досить швидко за мною прийшов мій керівник, співбесіда пройшла якось дивно,в невеликому приміщенні 10 столів, і скромні керівники ,сидиш як на конвеєрі ,і питання цікаві чи б не хотіла я відпочивати за рахунок їхньої фірми закордоном,що таке щастя,і т д,(P S питання заучені ними на пам"ять ,це така в них тактика роботи)після чого мені сказали, що у них конкурсний відбір і якщо моя кандидатура підійде мені зазвонять ,хоча як виявилось в процесі звонять всім)!!!На другий день перша лекція ,люди були різного контингенту,і віку всі як зомбі піднімали руки,відповідали на запитання ,навіть ,щось записували ))в кінці лекції нам задали домашнє завдання,яке обов"язково потрібно виконати,ще грузили якоюсь книжкою,я відмовилась.На другій лекції нас знову грузили їхніми пірамідами,схемами,формулами, зірками ..На останній моїй аж третій лекції лектор 7 раз перепитав в групи чи випадково немає людей з першої ,другої лекції,це ж як виявилось конфіденційна інформація,дізнатись чим займаються іхні працівники От як почалась лекція про їхню продукцію і виробництво і про схему їхнього"вербування" інших людей з вулиці, тут все і прояснилось,але є і позитив було весело коли ми задавали запитання, а лекторша постійно уникала конкретної відповіді,ну хоча б насміялись. Ці"супер керивники" не розказують, чим конкретно займається їхня відома в світі "корпорація))" «Tiens Group Co. Ltd»відразу,бо це цілком таємно)).Після закінчення лекції , підійшла до свого керівника і попросила свою анкету,вона запитала для чого , на що я відповіла,що займатись вербуванням я не буду,анкету мені звичайно віддали! Отак от і все закінчилось!Всім УДАЧІ в пошуках роботи!