Отзыв о работодателе «ЗАО"РК""Евротек"» Добавлен: 02.06.12 21:51

Основное название: ЗАО"РК""Евротек"
Сфера деятельности: Торговля: Супермаркеты, маркетплейс, техномаркеты
Адрес: Украина, г. Львов

Дата начала работы: 2011 г.
Дата увольнения: 2012 г.

немає

Компанію можна оцінити на тверду 1-цю. Гнила компанія. Так званий "топ-менеджмент" (Новоставський І.М., Свистун Л.Й.) на Євротеку дуже хамуваті, підступні, а також примітивні люди. Таких керівників-самодурів які є на Євротеку, то ще треба добре пошукати, і то невідомо чи таких клоунів знайдете. З/п складається з окладу і премії (показників КРІ), тому будьте готові до того, що кожного місяця повністю з/п, яка була обговорена на співбесіді, вам не будуть виплачувати (причина - невиконання завищених планів і показників). Колектив різношерстий. Є в компанії нормальні люди, але їх не багато. В компанії поширене кумовство, братовство і сватовство. Офіс Євротека в Львові обшарпаний і знищений та ще й знаходиться на окраєні міста. ОБІД ТРИВАЄ 40 ХВ., але є 2 кофі-брейки по 10 хв. Серед основних характеристик роботи на Євротеку також слід відзначити бюрократію, яка займає багато сил і енергії. Немає ніяких курсів, ні тренінгів для працівників які сприяли б розвитку професійних навичок. Не рекомендую йти на роботу в цю фірму.