Отзыв о работодателе «zerkala.lviv.ua - магазин дзеркал» Добавлен: 10.05.23 19:07

Основное название: zerkala.lviv.ua - магазин дзеркал
Другие названия: ЗERKALA. lviv
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Телефоны: +380(73) 075 40 16
Адрес: Украина, г. Львов, м.Львів, вул. Шевченка, 78

Магазин Дзеркала.Львів пропонує різноманітні види дзеркал для різних приміщень, які стануть прикрасою будь-якого інтер'єру. У каталозі магазину можна знайти як традиційні рішення у виготовленні дзеркал, так і авангардні. Крім того, замовити дзеркало можна із своїми розмірами та додатковими опціями, які вказані на сайті. Для отримання детальнішої інформації можете звертатися за номером телефону, який вказаний на сайті. Слідкуйте за новинами у соцмережах https://www.instagram.com/zerkala.lviv/ , https://www.facebook.com/profile.php?id=100075740117697
Автор: Христина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2022 г.
Дата увольнения: 2023 г.

Зверталася у компанію ЗERKALA. lviv із одним дуже важливим для мене питанням. Мені потрібно було виготовити дзеркало за малюнком сестри. Чесно кажучи, мені навіть не вірилося, що такий задум можна втілити в реальність. Але вони зробили все як слід. Ви навіть не уявляєте, скільки щастя і захоплення було у моєї сестри, коли вона відкривала коробку із дзеркалом. Дуже дякую майстрам за їхню роботу.

все сподобалося