Відгук про роботодавця «АВК» Добавлен: 28.11.12 17:33

Основна назва: АВК
Інші назви: AVK
Адреса: Україна, м. Львів, львів

Кондитерская компания, в составе которой 5 кондитерских фабрик в Украине.
Автор(-ка): Оксана (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2012 г.

Грамотна розповідь про компанію

Саме HR чи керівник, який проводить співбесіду обличчя - це компанії. Зараз АКВ постало у потворному образі.

Сумно, що керівники цього не розуміють і тим самим знижують рівень HR культури в цілому.

Велике прохання до вищого керівництва навчити своїх працівників елементарним правилам проведення співбесід:
1. Якщо Ви прочитали одну книгу по менеджменту, то не слід хизуватися теоретичними та епізодичними знаннями перед кандидатом.
2. На співбесіді ми оцінюємо тип та стретагії мислення кандидата, вміння поводитись в різних ситуаціях, а не їхні "книжкові" знання.
3. Говорити ми можливо Вам подзвонимо, але коли не знаємо - як мінімум не коректно. Кандидат витратив свій час прийшов до Вас, спроможытся принаймі зорієнтувати його в конкретних термінах і у відповіний призначений термін підняти телефон та задзвонити.
А то складається враження, що з питанням планування в середині компанії теж не все склалося, раз не можете спланувати елементарних термінів рішення по кандидату.
4. Кандидат обирає компанію точно так само як і компанія кандидата - це взаємопов`язано. Зверхня поведінка та демонстративність (а скоріше просто компенсація своєї неповноцінності) - сприяє "покращенню" іміджу компанії на ринку

З огляду на вище сказане, не слід дивуватися що пошуки кандидатів затягуються.

PS: Дякую за дуже класний крок як робити не треба.