Наші цілі

1. Цей проєкт є яскравим представником висловлення власної думки про роботодавців і не має стороннього впливу третіх осіб (кровава ГеБня нас не дістане).
  2. Наш сайт дає гарантії авторам відгуків про відстоювання і захист їх прав ,незважаючи на прикладені зусилля (тиск) ззовні. Проте варто відзначити , що ненормативна лексика не індексується пошуковими системами.
  3. Безперешкодно видалити відгук може тільки його автор, вказавши e-mail під час заповнення.
  4. Наш сайт не надає інформацію третім особам, без попередньої згоди самого автора, як про відвідувача ( IP-адресу, e-mail тощо).
  5. Будь-яка людина, крім директора компанії-роботодавця має право видаляти свої персональні дані з відгуків або з коментарів.
  6. Віримо всім авторам , які залишають відгуки на нашому сайті. Якщо Ви, з чимось не згідні завжди є можливість спростувати відгук, залишивши коментар до нього.
  7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщені на ньому відгуки про роботодавців, але завжди готові розглянути неподобаючі коментарі.
  8. Мета сайту - зібрати щонайбільше позитивних і негативних відгуків якомога більшої кількості компаній України.
  9. Це все має одну мету - пошук потрібної компанії, яка надає кращі умови праці і гарантує професійний розвиток.
  10. Гості нашого сайту можуть використовувати інформацію для своїх потреб. Обов’язково мають бути посилання на джерела інформації за прикладом:
    • в интернеті (гиперпосилання) – <a href="http://neorabote.net/"> proRobotu - Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців</a> (посилання має бути прямим, використання редиректів заборонено),
    • у друкованих виданнях – "За матеріалами сайту NeoRabote.net"
Ми щиро сподіваємось, що сайт допоможе Вам у пошуку роботи. Спасибі!