Goldi

Інші назви: Голди, Ленонокомбинат, Льонокомбінат, Т-Стиль
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Країна: Україна

Роботодавець відноситься з неповагою до своїх співробітників. В кінці місяця може бути сюрпризом ваша заробітна плата, тому що не факт, що вам виплатять, те що обіцяли. У цій компанії з мого досвіду і з досвіду інших співробітників, в кінці місяця вам заплатять стільки, скільки вважатимуть за потрібне. Не пощастило працювати 1 місяць мерчендайзером. Довелося піти через тривалу хворобу дитини. І я так розумію, в зв'язку з цим вирішили, що можна не платити мені за цей місяць обговорену суму. Причиною було вказано, що я як працівник нікому не сподобалася. (Хоча зауважень взагалі виказано ні від кого не було). За такою логікою можна взагалі не платити небажаному співробітнику. Хоча у всіх гідних компаніях, навіть якщо співробітник не підійшов, йому так і кажуть, але обіцяну зп оплачують. І якщо цей відгук читає потенційний мерч в компанію Голді, то в Києві в магазинах співробітники не будуть цінувати вашу працю. Прийшовши в магазин буквально на наступний день - ви будете здивовані, буде відчуття, що вас там ніколи не було, ніхто не намагається підтримувати той порядок, який ви навели. І один артикул ви будете знаходити в абсолютно несподіваних частинах магазину.)

Відгуки про компанію «Goldi» Усього: 4