eleks

Інші назви: Елекс
Телефони: 380 (32) 297 12 51
Країна: Україна
Регіони роботи: Київ, Львів

ELEKS – міжнародна компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості для лідерів ринку та компаній, які претендують на лідерство в галузі технологій. Допомагаючи перетворювати креативні ідеї в реальну економічну перевагу, ЕLEKS пропонує унікальні та надійні програмні рішення в галузі даталогії (DataScience), мобільних (Mobility) та цифрових технологій (DigitalProduction), а також рішення для фінансової галузі, що покликані забезпечити безпрецедентний ріст бізнесу клієнтів. З 1991 року наші програмні рішення стають частиною найкращих практик у цілому світі та запорукою успіху наших клієнтів, серед яких міжнародні компанії, зокрема і учасники престижного рейтингу Fortune 500. До складу компанії входить головний офіс у Львові, мережа центрів розробки в Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль і Кременчук), де працюють близько 1000 висококваліфікованих спеціалістів, а також представництва в США та Великобританії. ELEKS - надійний стратегічний партнер з багаторічним досвідом найбільш ефективного задоволення потреб клієнтів.

Відгуки про компанію «eleks» Усього: 6

Фильтр за регіоном:   Усі   Київ   Львів