Андрій Марчук

Другие названия: Інтернет-магазин "Флюгер Пласт"
Телефоны: +380 964 090 265
Наше підприємство займається виробництвом і реалізацією вентиляційного та опалювального обладнання: побутових і промислових вентиляторів, опалювальних котлів газових та електричних, труб для каналізації, холодного і гарячого водопостачання. Головну увагу ми приділяємо якості та безпеці товарів. Багаторічні традиції, найвища якість продукції, вдало підібрана команда консультантів - це той рівень обслуговування, на який Ви можете розраховувати, звертаючись в ПП "Флюгер Пласт". З 2002 року ми - офіційний ексклюзивний представник таких торгових марок: -Hardi; -Bahcivan; -Kospel; -Viessmann; -Kisan. Наша торгова марка FLUGER - це оптимальне співвідношення доступної ціни та високої якості вентиляційного обладнання. Ми пропонуємо торгові поставки побутових та промислових вентиляторів. У нас в наявності широкий асортимент вентиляційних решіток та анемостатів. Ласкаво просимо на наш сайт: https://fluger.com.ua/

Отзывы о компании «Андрій Марчук» Всего: 0

К сожалению, о данной компании пока не добавлено ни одного отзыва.