DataGroup

Інші назви: «DATAGROUP» является ведущим телекоммуникационным оператором на украинском рынке.
Телефони: 0 800 210 000
Країна: Україна
Робота у м.Рівне працюючи монтажником можу написати наступне; 1. Зарплату яку там обіцяють та премія такого взагалі не існує просто будете працювати на мінімалку і це взагалі не має значення скільки ти там місяців працюеш (перевірено). 2. Одяг форму, інструменти видають і робота офіційна але це все не стабільно! Як тільки роботи не стане вас одразу попросять тихенько піти та ще й за власним бажанням! 3. Оточуючий колектив так собі (кожен думає про свою дупу) при першій нагоді настучить таке враження що стара команда вже давно сформована а новечків швиряють просто на всяку заразу. На рахунок досвіду скажу так з яким прийшов з таким і підеш=) Ніхто нічого нового не розповість і не покаже (мабуть бояться втратити остане). Ще додам був там такий в підряді Скороход Діма невиховане бидло з села Олексин. Якщо буде приставати в перший же день раджу просто набити йому пику) Він за багато себе ставить а сам тупий та безголовий підкаблучник з двума дітьми і морда страшна прищава.

Відгуки про компанію «DataGroup» Усього: 0

На жаль, про цю компанію поки не додано жодного відгуку.