Група компаній "ПлазмаТек"

Інші назви: ПрАТ «ПлазмаТек»
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Країна: Україна
Регіон роботи: Вінниця

Компанія - ПрАТ «ПлазмаТек» є виробником зварювальних електродів, виробничий випуск яких складає понад 2000 тон на місяць. Компанія «ПлазмаТек» займає більше третини українського ринку зварювальних електродів. Висока якість продукції дозволяє успішно здійснювати поставки продукції на експортні ринки Білорусії, Молдавії, Румунії, Польщі, Латвії, Чехії. Використовуючи інноваційні технології і системний підхід, наша компанія забезпечує споживачів зварювальними матеріалами найвищої якості. Основними споживачами продукції «ПлазмаТек» є: будівельні компанії; нафто- і газодобувні галузі; металургія; машинобудування; сільськогосподарські підприємства; приватний покупець. Ми контролюємо продукцію на кожному етапі, використовуючи найкращу сировину вітчизняного та імпортного виробництва. Сировина проходить повний цикл виробничої перевірки. Вся наша продукція захищається від підробок індивідуальним маркуванням. Ми безперервно удосконалюємо якість обслуговування, намагаючись забезпечити кращий сервіс для наших клієнтів. Наша компанія налаштована на довгострокові, побудовані на довірі відносини з нашими клієнтами. Головним пріоритетом компанії «ПлазмаТек» є задоволений споживач! Виробництво компанії успішно пройшло сертифікацію за системою управління якістю в сфері виготовлення зварювальних електродів і надання лабораторних послуг по ISO 9001: 2008

Відгуки про компанію «Група компаній "ПлазмаТек"» Усього: 1