Тієнс

Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 0967351317
Країна: Україна
Регіон роботи: Тернопіль

Моя співпраця почалася з дод.доходу. оскільки я працювала на держ.роботі з з/п 1200грн. Саме таку ставку пропонували молодому спеціалісту після вузу, зараз це 2800грн. Не дуже змінилось. На держ.роботі я швидко зрозуміла що потрібен підробіток, знайшла вулечне оголошення , подзвонила і мене покликали на співбесіду. Після співбесіди я пройшла навчання. Чи я щось зрозуміла , ні ! Зрозуміла лиш те, що компанія працює в напрямку Здоров'я . І що мені людині з медичною освітою треба розібратись. Того, що у вузі я вчилась 4р. і на роботі всерівно наново вчилась працювати. Насамперед я розібралась з обстеженням , за годину мені пояснили з чого виникають мої питання по Здоров'ю. До цього я проходили безліч аналізів , обстежень і лиш чула факт самого захворювання. Анемія !!! Причини не пояснювали , на жаль( Після обстеження спеціаліст підібрав програму оздоровлення, продуктом Тієнс. Чи я повірила, що мені це поможе ? Ні ! Та я вирішила особисто перевірити, чи є продукт такий дієвий , як мені казали. Я взяла комплекс оздоровлення , і за перший тиждень я відчула 1 результати+ зміни в аналізах. зараз є багато результатів у клієнтів і мене це тішить , це і є показником того, що продукт і справді якісний !!! Придбавши собі комплекс оздоровлення я отримала ще і подарок від компанії, чесно не памятаю на яку суму , десь в районі 2тис.грн. + почала рухатись по кар'єрі.спочатку мало, що розуміла, та я просто працювала по системі , як мені казали і я отримала фінансовий результат. А далі рухалась по кар'єрі, перейшла на основну зайнятість. На днях повернулась з Китаю, куди літала в компанію і основні виробничі бази + було навчання ! Мені оплатили подорож 2,5тис. Доларів ( переліт , проживання ,харчування, навчання ) для того щоб я стала ще ефективнішим менеджером, і отримувала більший дохід !!! Чи є таке на держ.роботі ? Ні !!! З мінусів ,як і будь де треба Працювати !!! Розчарую, тих хто думає ,що сівши позу лотоса Вам приходитеме дохід !!! Так не працює. Це робота , її треба робити ! І результати будуть 100% Напочатку я бачила відгуки якихось "ігриків", " х" і людей які навіть не вказували свого ім'я, що це "розвод", і т.д. та я маю свою думку , і сама завжди у всьому розбираюсь! Це мене і спасло! Я розібралась, працювала і маю результат. Хочете результат, приходьте розбирайтесь Будуть питання можете дзвонити 0667885431 Марія Удачі, результату Вам)

Відгуки про компанію «Тієнс» Усього: 1