Sigma

Телефони: 0976543864
Країна: Україна
Регіон роботи: Львів

Не тратьте час на Sigma. Проходив співбесіду в компанії https://sigma.software/ . Навіть не зробили технічне інтерв'ю. Дівчинка сексистка запиталася скільки я хочу коштів тай кінець. Тобто якщо ти не з їхньої банди туди не попадеш. Набирають як всюди тільки по знайомству. І все розумію. Але через чур коли навіть на технічне не беруть бо ти хлопець. Ті сексисти баби вже замахали. На кожному кроці або пееми баби або айчери. І щоб попасти на якусь з кантор не реально чуваку. То тестери баби, вже коли таке закінчиться? Як йти воювати то хлопці а як на кожному місці де є перевірка то баби. Ви реально замахали. Кожного моменту вакансії появляються і усі від Sigma. По чому зараз перевіряють? По мінімальній зарплаті? Чи по тому з якого навчального закладу? Якщо навіть не проводять співбесіди технічних. Завалюєте бо сраку не лижу? Чи по чому сексисти гробані? Чи може по контактах дивитесь і слухаєте обсирання по вузах?

Відгуки про компанію «Sigma» Усього: 1