VEO

Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Телефони: 0968365395
Країна: Україна
Регіон роботи: Львів

Розводницька компанія VEO. Я дуже добра дівчинка і пішла туди працювати. Мені обіцяли золоті верби. Ця компанія дуже є дивною бо має три назви. Перша назва це VEO. Я вній наче працюю. Друга назва це Leopolis Lviv. І третя назва це NOZ. Це компанія з якою ми співпрацюємо. Обіцяли на співбесіді що оплачують податки мої. Я відкрила ФОП а мені не заплатили податки. Це в сумі десь 10 тисяч мені не заплатили за них. Причому зарплата в мене не велика. Перший місяць показав себе не з хорошої сторони. Вони мають відношення до розводницької компанії Контент Сервіс. Яка не виплачувала кошти працівникам а тепер тут відкрилася. З порогу мене підсунули дівчинку яка випитувала про мене все. Також вияснилося що вона вже тут довго але її так посилають щоб випитати все в тебе. Потім почалося обсирання хронічне. На кожному кроці чув як проти мене щось говорили та ображали. Аби показати які вони круті всі. Сексизм з боку жінок там страшний. Менеджерша та тестерша всі соки вичавлювали. Причому в грубій формі собі дозволяли говорити. Мене взяли на гамнопроект. Проект ледве дихав але всі помилки на мене скидували. Говорили на мене брехню звеличуючись всякі Андрійка, Павлики. Говорили про ставку на співбесіді врезультаті платили за якісь дурноваті інвойси. Розвод в чистому вигляді. Отримала менше чим обіцяли. Мінус податки. Лишилось щоб не вмерти з голоду. Не йдіть сюди я ваш прошу. Ви втратите дорогоцінний час. Причому тут сексизм жіночий страшний. Обсеруть ще до того як ви почнете працювати. Всі з виду привітні а насправді роблять з вас дурних. І це в очі говорять. Ця компанія співпрацює з багатьма компаніями і вам потім буде важко знайти роботу як мені тепер. Адже вони вас пообсирають всюди. Що мені не сподобалося так це що з порогу дуже обіцяли що податки оплтять та буде бухгалтер. Врезультаті я сама мала платити і бігати по довідки. Роблять вигляд доброї компанії спочатку а в результаті отримуєш проблеми. Також компанія співпрацює з різними компаніями які їм щось роблять. Тож ви врезультаті вже працювали в різних фірмах і роботи не знайдете. Але вони вам про це не скажуть аж тоді коли вже не будете мати можливість знайти щось. Хамське ставлення тестерши. Я мила фронтещиця а мене сексист Павло ображав та Андрій. Я аже не кажу про Мирославу яка хамила як хотіла. Вони мені залізли були на мій емейл. Бо повідомлення про те що мені вони будуть платити податки було видалено. То якась Львівська банда. Стережіться розводників.

Відгуки про компанію «VEO» Усього: 2