DevLVIV

Інші назви: MIRKO
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Країна: Україна

Компанія DevLVIV використовує працю задурно. Хочу розказати по компанію та розводників в ній. Мова піде про DevLVIV яка розводить людей. Править цієюю компанію шайка на чолі з Михайлом та Іриною. Їм допомагає девопс Алекс та Ідано, Міа. Вони підписують договір про нерозголошення і все ви на гачку. Офіційно не працевласштовують бо нащо. Беруть на гнилий проект який ніхто не хоче робити. Проект ледве дихає і написаний не шибко мудрими. Але це все дурниці. Ви робите роботу і Михайло починає на вас гнати що ви погано написали. Мовляв все так файно було а ти все погано пишеш. Хоча там код такий що треба я не знаю що пити під час написання. Ну ви поняли. Вам обіцяють зарплату і беруть на випробний термін. За два тижні роботи вам не заплатять і виганяють. За мене так вигнали двох людей. Тобто вони за чужий рахунок пишуть проект. Причому ципочка таких людей велика яка передає права одне одному. Додаю скріни тих уродців. Також вони мають ще одну назву компанії як MIRKO. Видно там таке провертали а тепер переймінувалися. Вакансія на цю розводницьку компанію висить безперервно. Набирають і не платять.

Відгуки про компанію «DevLVIV» Усього: 1