Brille

Інші назви: Магазин освітлення Brille
Телефони: 0445002500
Країна: Україна

Магазин освітлювальної техніки Brille надає можливість придбати прилади для освітлення високої якості. Асортимент представлених товарів налічує понад 50 000 найменувань. Серед них є світильники як для внутрішнього інтер'єру (житлових квартир, офісів, промислових приміщень), так і зовнішнього освітлення (фасадів, паркувань, пішохідних зон, паркових ділянок тощо). Світильники включають різноманітні люстри, бра, торшери, настінно-стельові, світлодіодні панелі, точкові, настільні лампи, прожектори, підсвічування, ліхтарі та багато іншого в різних стилістичних рішеннях і дизайнах. Завдяки сайту магазину Brille кожен покупець може попередньо вивчити детальні характеристики і отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, не виходячи з дому. 26 магазинів по всій Україні (Київ, Львів, Харків, Кривий Ріг, Дніпро, Хмельницький, Запоріжжя, Полтава, Одеса, Ірпінь). Наші переваги: - гуртові ціни; - бонусна система; - весь асортимент товару в наявності; - офіційна гарантія на товар.

Відгуки про компанію «Brille» Усього: 1