Uvoteam

Телефони: 0986537528
Країна: Україна
Хочу розповісти про компанію Uvoteam. Не реагуйте на цю компанію адже втратите час та можливості. Я думав що це відповідальна компанія і по відгуках все було добре. Але те що відбулося має залишитись публічним. Одже в мене проводили співбесіду ці люди: Дарія Русанова, Олексій Соловій. Морочили мені голову місяць. Провели мені кілька співбесід по годині часу. Я не розумію навіщо так людину обдурювати? Щоб розтягнути час а потім не взяти? Дурдом а не компанія. Запрошують то на одну співбесіду де все всім подобається. Потім за тиждень часу друга співбесіда. Чого за тиждень? Та щоб потягнути час та понервувати. Через тиждень знову запитання та обговорення. Все подобається але через місяць знову співбесіду хочуть. І так з тижня на тиждень. Видно з співбесіди що не хочуть брати але немає причини щоб відмовити. То починають примахуватись до кожного слова. Перекручують як їм вигідно. Якби технічні були проблеми я розумію але до речень чіплятия аби не взяти врезультаті без пояснень. Це як мінімум образливо а по друге для чого так людину мучити. Ні томі відповіді в кінці ні пояснень. Просто взяли і проігнорили. А я місяць кожного разу час виділяв і годину часу на них тратив. Не варто йти на такі співбесіди. Дівчина дуже була протів мене видно не та стать. Додумувала на ходу аби потім обговорити це з мальчиком. Який також видумував басні чіпляючись слів.

Відгуки про компанію «Uvoteam» Усього: 0

На жаль, про цю компанію поки не додано жодного відгуку.