Центр кар'єри "Юнікс"

Другие названия: Юнікс, Юнікс центр, Unics center
Сфера деятельности: Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Телефоны: 38 095 794 12 45, +38 093 578 49 25, 38 096 580 25 46, +38 050 063 66 16
Регион работы: Киев

"Юнікс" - це не просто Центр кар’єри, це місток між теорією і практикою, між місцевим досвідом і глобальними можливостями. Ми активно працюємо в двох напрямках: програми Work and Travel USA та Робота в Німеччині, що відкривають для студентів незабутній досвід роботи за кордоном. Наша команда понад усе цінує та розуміє значення практичних знань та досвіду для формування професійного майбутнього. Ми знаємо, що освіта та теоретичні навички, які надаються на українському освітньому ринку, не завжди достатні для конкуренції на глобальній арені праці. Тому наша місія - надати молодим людям шанс розширити свій професійний горизонт, залучивши їх до міжнародних програм. Ми дбаємо про те, щоб наші студенти були повністю оснащені знаннями про всі наявні можливості навчання та стажування в світі. І тим, хто вже втілив свої мрії в життя, працюючи за кордоном, ми допомагаємо з поверненням податків з США, Німеччини та Великої Британії. Участь у наших літніх програмах обміну в США та Німеччині стане незабутнім досвідом. Залежно від вашого обраного напрямку, наша команда експертів з міжнародних програм надасть вам всю необхідну консультацію та підтримку. З "Юнікс" ви завжди зробите правильний вибір на шляху до вашого професійного зростання. Ми чекаємо на вас, адже ваш майбутній успіх - це нанаша спільна мета. Нам дуже важливо бачити, як ви розвиваєтесь і досконалите свої професійні навички, розширюючи горизонти та отримуючи новий, цінний досвід. Ми відкриті для всіх студентів, які мають бажання отримати знання, вдосконалити свої навички та відчути себе частиною глобального ринку праці. Ви будете здивовані кількістю можливостей, які відкриваються перед вами, коли ви вирішите рухатись за межі звичних рамок. Щоб усі студенти могли зосередитись на своєму професійному зростанні, ми беремо на себе всі технічні аспекти роботи за кордоном. Наша команда допоможе вам з організаційними питаннями, а також з вирішенням податкових зобов'язань у США, Німеччині та Великої Британії. Ми пропонуємо вам стати частиною нашої глобальної спільноти, взяти участь у програмах обміну, набути цінного досвіду, і водночас отримати професійну консультацію від нашого досвідченого колективу. "Юнікс" - це ваш партнер у світі професійного зростання та відкриття нових можливостей!

Отзывы о компании «Центр кар'єри "Юнікс"» Всего: 1