Poetry Home

Інші назви: PoetryHome
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Телефони: +380 67 230 94 44
Країна: Україна
Poetry Home — це творчій простір, куди потрапляють тільки справжні цінителі складних парфумерних композицій. Креативний простір, де сміливі ідеї перетворюються у високу парфумерію і стають ольфакторними витворами мистецтва. Камерність Poetry Home дає можливість проникнути у саму суть парфуму і зосередитися на багатстві його гри. Відчути всю філігранність і майстерність роботи нішевих парфумерів до самої глибини матерії. Багатогранність ароматних витворів Poetry Home дозволяє шанувальникам високої парфумерії зібрати повну колекцію улюблених композицій в різних інтерпретаціях та концентраціях. Завдяки щедрій палітрі нішевої продукції ви легко змінюєте настрій і керуєте своєю реальністю. З першим подихом вільно і безтурботно подорожуєте в наймальовничіші куточки нашої планети та поповнюєте власні ресурси. Колекції нішевої продукції — це подарунок для кожного, хто увійшов в Poetry Home. Ви маєте можливість не тільки познайомитися і доторкнутися до ольфакторного мистецтва, а й стати володарем своєї приватної колекції ароматних витворів. Тут тільки ви і ваш нюх визначає: якими парфумерними екземплярами заволодіти. І ваш естетичний смак обов’язково підкаже: наскільки ефектно вони перетворять ваш простір; де розмістити ароматний витвір, щоб він заграв живими фарбами природного звучання.

Відгуки про компанію «Poetry Home» Усього: 0

На жаль, про цю компанію поки не додано жодного відгуку.