Dozamex

Другие названия: Dozamex Виробництво твердопаливних котлів
Сфера деятельности: Производство/поставка: Машиностроение и оборудование
Телефоны: +38 (099) 530-34-79
"Безумовно, майбутнє за енергозберігаючими технологіями та альтернативною енергетикою! Наше основне завдання – використовувати європейські технології та наші власні розробки, щоб зробити саме ту продукцію, яку чекає від нас наш споживач – надійну, економічну та недорогу." Вже понад 20 років ми, компанія «УкрДозамех», виробляємо та продаємо сільськогосподарську та опалювальну техніку на ринку України. З самого початку компанія зарекомендувала себе як надійного та відповідального виробника . Весь час йде робота по удосконаленню якості продукції. Десятки тисяч клієнтів придбали нашу продукцію – приватні, промислові, соціальні та державні форми власності. Ми використовуємо передові європейські інновації та технології, адаптуючи їх для нашого ринка. В компанії «УкрДозамех» працює висококваліфіцированні спеціалісти, які докладають дуже своїх здібностей для удосконалення продукції та задоволення потреб клієнтів. Всі співробітники компанії регулярно проходять підвищення кваліфікації. Зустрічайте котли DOZAMEX нового покоління!

Отзывы о компании «Dozamex» Всего: 0

К сожалению, о данной компании пока не добавлено ни одного отзыва.