Dr Ali's Dental Center

Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: +38 050 031 1795
Країна: Україна
До недавнього часу, щоб встановити зубну коронку, пацієнтам доводилося пройти через безліч тривалих і дискомфортних процедур. Ті, кому стоматолог вже встановлював коронки, напевно згадають не найприємніші відчуття під час зняття відбитків. У нас доступна нова технологія сканування зубів, яка дозволяє виготовити і поставити зубні коронки швидко, точно і без відбитків! Також в своїй практиці ми використовуємо найкращі, сертифіковані, високотехнологічні матеріали, та інструменти. Наші лікарі працюють тільки зі збільшенням, від бінокулярів до мікроскопу. В поєднанні всіх вище перелічених факторів, ми створюємо не тільки найкрасивіші, але і функціонально правильні посмішки. Після кожного лікування ми робимо реставрації, які повністю відновлюють анатомію та естетику кожного зуба. 2) В нашій клініці ми співпрацюємо з зубними техніками, які використовують в своїй практиці сучасні сертифіковані матеріали, завдяки чому вініри та коронки виглядають максимально природньо і естетично. Зубні техніки виготовляють вініри/коронки вручну. Він малює маленькі прорізи, щоб зуб виглядав максимально природньо та натурально (якщо це потрібно). Також ми показуємо майбутню посмішку на фото людини. 3) Коронки і накладки в клініці виготовляються за допомогою цифрових технологій, з найкращих матеріалів типу e.max, діоксид циркону, завдяки чому зберігається максимальна точність та природність. Що в свою чергу забезпечить довговічність конструкції. 4) Мостоподібні конструкції є невід’ємною частиною ортопедичноії стоматологіії. Їх використовують коли у пацієнта є протипоказання до хірургічного втручання, а саме постановки імпланта. Мостоподібні конструкції виготовляються шляхом фрезерування з найкращих матеріалів від світових виробників, що забезпечує точність прилягання і естетичний результат. 5) Після ендодонтичного лікування зуб потрібно відновити під майбутню конструкцію, якщо втрачені більше 50-ти % зуба і неможливо зробити реставрацію. Тоді ми відновлюємо зуб під коронку.. В свої практиці ми використовуємо найсучасніші протоколи зі скловолокном і матеріалам на його основі, що забезпечує надійний результат на тривалий термін. Хірургія та імплантація ◦ Використання тільки найкращих та сертифікованих матеріалів. На даний момент є хороша пропозиція - імплант від Neodent за 350€ ◦ Професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта ◦ Датрисання максимального рівня стерильності та дезифекціі під час лікування ◦ Команда професіоналів , які забезпечать комфортне лікування і найвищий результат ◦ Використання цифрових технологій для планування лікування та під час процедури ◦ Застосування Апаратури та інструментарію , які були розроблені високотехнологічними методами ◦ Всі види зубних імплантантів , які ми використовуємо - є тільки від довірених розробників та країн : Швейцарія , Іспанія , Ізраїль ◦ Сучасні методики для кісткової пластики та для практики м’яких тканин ◦ Новітні методи видалення зубів «мудрості» ◦ Сучасні методи протезування на імплантах ◦ Пластика ясен , лікування рецесій за останніми протоколами лікування треапивтичнв стоматологія Найякісніші матеріали передових фірм світу Найкращі інструменти для моделювання реставрацій Відтворення функції зуба при збереженні міцності та естетики Робота проводиться під одним з найкращих мікроскопів світу у 12-ти кратному збільшенні Повний фотопротокол проведення реставрації Робота з професіоналами та справжніми фанатами своєї справи Привітний колектив та можливість відчути себе як вдома за переглядом фільму (Нетфлікс, Мегого) на м'якій подушці Повна стерильність інструментарію Дотримання всіх правил стерилізації асептики та антисептики Відбілювання Ми виконуємо відбілювання сучасною німецькою системою fläsh останнього покоління. Зуби відбілюються до 7-ми тонів і при дотриманих рекомендаціях, ефективність зберігається від 1,5 до 2-х років. Професійна гігієна - єдиний метод профілактики зубного нальоту, каміння та карієсу. Ми використовуємо систему Air Flow (теж останнього покрління). Очищаємо весь наліт та зубний камінь будь-якої складності.

Відгуки про компанію «Dr Ali's Dental Center» Усього: 0

На жаль, про цю компанію поки не додано жодного відгуку.