Study-Expert

Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Телефони: +38 (068) 707 47 47
Країна: Україна
Мережа мовних курсів Study-Expert рада допомогти Вам вивчити мову не тільки за місцем проживання, але і в найбільш ефективний спосіб - в країні походження цієї мови. З нами ви маєте можливість вивчити необхідну Вам мову (Англійську, Арабську, Іспанську, Італійську, Китайську (обидва найбільших діалекти), Корейську, Німецьку, Польську, Турецьку, Французьку, Чеську, Японську) та, склавши іспит, отримати відповідний сертифікат, що засвідчить рівень знань студента. Мовні курси можна пройти як в Києві, Україні, так і в країні походження. Всі наші центри в різних країнах працюють на єдиних засадах і за єдиним принципом - студент має отримати найкращі умови, методику та навчання з висококваліфікованими викладачами вибраної ним мови за найкращу ціну. Притримуючись цих основних принципів ми завжди йдемо на зустріч нашим студентам з будь-якого питання, що може виникнути як протягом навчання, так і при початковому визначенні студента щодо центру в якому йому навчатись. Тому не зволікайте, звертайтесь до нас по email, заповнивши форму або за Телефоном / Viber / WhatsApp / Telegram +38 068 707 47 47 чи в Skype icon якщо у вас виникнуть питання щодо умов, викладачів, методик або ви маєте більш економну пропозицію іншого мовного центру.

Відгуки про компанію «Study-Expert» Усього: 0

На жаль, про цю компанію поки не додано жодного відгуку.