Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Державна служба, громадські організації»

ДП Документ

Основна назва: ДП Документ
Інші назви: Паспортный Сервис
Регіони роботи: Київ, Маріуполь, Херсон

Опис діяльності: Оформление загранпаспорта, гражданского паспорта, справки, апостиль, страховка.

Межгосударственный центр трудоустройства

Основна назва: Межгосударственный центр трудоустройства
Інші назви: Міждержавний центр працевлаштування
Сайт: www.job4u.ks.ua
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя, Львів, Херсон

Опис діяльності: Трудоустройство за рубеж

работа на дому

Основна назва: работа на дому
Інші назви: Укрпочта
Сайт: ukrpochta.org
Регіони роботи: Київ, Одеса, Харків, Херсон

Опис діяльності: ВАС ПРИВЕТСТВУЕТ КОМПАНИЯ УкрПочта!!! Наша компания предлагает вам проект работы на дому. По ряду причин люди теряют постоянное место работы, или не могут найти работу по душе или по специальности, при этом имеют финансовые трудности. Мы для вас разработали проект работы на дому по склеиванию конвертов. Работа без денежных вложений (доставка материалов для конвертов за счёт фирмы). Работа по всей Украине. Краткое содержание: 1конверт – 50коп. Все ответы на ваши вопросы вы получите на нашем проекте.

ТОП-100 "Будущее Украины - дети"

Основна назва: ТОП-100 "Будущее Украины - дети"
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ізмаіл, Ірпінь, Кам’янец-Подільськ, Кіровоград, Коростень, Котовськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Мукачево, Одеса, Полтава, Рені, Ровно, Ужгород, Харків, Херсон

Опис діяльності: рейтинг "ТОП 100 Будущее Украины - Дети"

Укрпочта

Основна назва: Укрпочта
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Біла Церква, Вінниця, Володимир-Волинський, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Краматорськ, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Слов’янськ, Суми, Умань, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Укрпрофздравница Суббота Н.В. Красные Зори, Куяльник, Лермонтовский

Основна назва: Укрпрофздравница Суббота Н.В. Красные Зори, Куяльник, Лермонтовский
Регіони роботи: Київ, Ілїчівск, Миколаїв, Одеса, Суми, Херсон

Херсонський обласний військовий комісаріат

Основна назва: Херсонський обласний військовий комісаріат
Інші назви: Військова служба за контрактом
Сайт: tck178.ucoz.ua
Регіон роботи: Херсон

Опис діяльності: Ми здійснюємо набір на військову службу за контрактом до військових частин по всій території України, а також готуємо абітурієнтів для вступу до військових навчальних закладів. Якщо Ви шукаєте цікаву роботу з перспективою карьєрного росту та гідною зарплатою. Плюс безкоштовне навчання по спеціальності.