Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Харчування: кафе, ресторани, fast-food»

Food Hacker

Основна назва: Food Hacker
Сайт: www.foodhacker.com.ua
Регіон роботи: Черкаси

Опис діяльності: FoodHacker предлагает Вам полезную, сбалансированную еду с доставкой на дом. Это способ питаться правильно, без лишнего напряжения. Все, что Вам необходимо - это выбрать программу, по которой Вы хотели бы питаться, и ежедневно получать готовый рацион блюд, с соблюдением всевозможных стандартов качества. Наши блюда индивидуально упакованы, на них указаны состав и, необходимая для Вас, калорийность.

Жанна Федоренко

Основна назва: Жанна Федоренко
Сайт: wow-sushi.in.ua
Регіон роботи: Черкаси

Опис діяльності: WOW Sushi - це команда професіоналів, яка готує з любов‘ю і доставляє з радістю. Суші - це не просто їжа, це частина цікавої культури країни Висхідного сонця, і ми дбаємо про те, щоб ви могли насолодитися її смаком і естетикою. Наші кухарі буквально створюють витвори мистецтва і ми прагнемо донести його до всіх наших клієнтів, враховуючи те, що у кожного свій смак і вподобання. Тому в нашому меню ви знайдете не лише класичні роли, а й суші за оригінальними та унікальними рецептами.

Суши мастер

Основна назва: Суши мастер