Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

ПАО"Укркоммунбанк" г. Луганск

Основна назва: ПАО"Укркоммунбанк" г. Луганск
Регіони роботи: Бахмач, Бердянск, Ковель, Луганськ, Миколаїв, Нова Каховка, Нововолинськ, Хмельницький, Черкаси, Шостка

Опис діяльності: финансовые операции

DV Bank

Основна назва: DV Bank
Інші назви: ДиВи Банк
Сайт: dvbank.ua
Регіони роботи: Київ, Хмельницький

Опис діяльності: DV Bank – це молодий амбіційний банк, який було створено для того, щоб надавати клієнтам фінансові послуги та консультації найвищої якості.

Platinum Bank

Основна назва: Platinum Bank
Сайт: www.platinumbank.com.ua
Регіони роботи: Київ, Володимир-Волинський, Дніпродзержинск, Донецк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Мукачево, Одеса, Ровно, Херсон, Хмельницький, Чернігів

Опис діяльності: Platinum Bank - один из наиболее динамично развивающихся банков в Украине. В настоящее время мы активно расширяем сеть наших отделений и пунктов продаж, разрабатываем и выводим на рынок новые банковские продукты. Platinum Bank зарекомендовал себя надежным и стабильным партнером на украинском банковском рынке. Нашими основными акционерами являются международные финансовые учреждения такие, как: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочерняя структура Мирового Банка). ТОП-менеджмент нашего банка – это международные и украинские профессионалы, которые ставят перед собой цель предложить нашим клиентам...

TeleTrade

Основна назва: TeleTrade
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Алушта, Алчевск, Бахмут, Бахчисарай, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Джанкой, Дніпро, Донецк, Дружковка, Євпаторія, Житомир, Івано-Франківск, Ізмаіл, Ілїчівск, Ірпінь, Керч, Кіровоград, Ковель, Конотоп, Котовськ, Краматорськ, Кременчуг, Лисичанськ, Луганськ, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Ровно, Ромни, Сімферополь, Сміла, Умань, Харків, Хмельницький, Чернігів, Ялта

Акцент Банк

Основна назва: Акцент Банк
Інші назви: Абанк
Сайт: www.a-bank.com.ua
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Бердянск, Вінниця, Дніпро, Донецк, Запоріжжя, Івано-Франківск, Керч, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Ніжин, Миколаїв, Харків, Хмельницький

Опис діяльності: предоставление банковских услуг

Богдан Терзи

Основна назва: Богдан Терзи
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Бердянск, Вінниця, Вознесенськ, Дніпродзержинск, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ізмаіл, Ілїчівск, Ірпінь, Кіровоград, Котовськ, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Лисичанськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Первомайськ, Полтава, Ровно, Суми, Ужгород, Умань, Хмельницький, Чернівці

Коллекторское агентство "Verdict"

Основна назва: Коллекторское агентство "Verdict"
Інші назви: Вердикт
Сайт: verdict.kiev.ua
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Дніпро, Донецк, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Ровно, Ужгород, Хмельницький, Чернігів

Опис діяльності: Взыскание долгов по кредитам , торговля интернетом, тв, и т.п.

ломбард "Добродар"

Основна назва: ломбард "Добродар"
Сайт: www.dobrodar.net
Регіон роботи: Хмельницький

Опис діяльності: Застава техники и золота

ломбард благо

Основна назва: ломбард благо
Регіони роботи: Київ, Бердянск, Вінниця, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Кременчуг, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Слов’янськ, Токмак, Харків, Хмельницький, Чернівці

Опис діяльності: кредитования под залог драгметаллов,недвижимости,авто

Приватбанк

Основна назва: Приватбанк
Інші назви: ПБ, ПриватБанк, Приват Банк, Приват, Privat
Сайт: www.privatbank.ua
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Керч, Кіровоград, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Нетішин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Ровно, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Опис діяльності: Банковское обслуживание