Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Продукти харчування та напої, алкоголь»

Onigiri

Основна назва: Onigiri
Інші назви: Доставка смачних ролів в Ірпені, замовляйте в Onigiri онлайн
Сайт: onigiri.com.ua
Регіон роботи: Ірпінь

Опис діяльності: Спробуйте наші найсмачніші суші з доставкою до вашого дому в Ірпені! Пропонуємо широкий вибір смачних суші, які приготовлені з високоякісних інгредієнтів та знанням справи наших кухарів. Наші порції - великі та насичені, щоб ви могли насолоджуватися аутентичним смаком японської кухні в повному обсязі!

АТБ-маркет

Основна назва: АТБ-маркет
Інші назви: ТОВ АТБ-маркет
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Алчевск, Бахмут, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Горлівка, Джанкой, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Дружковка, Євпаторія, Єнакієво, Запоріжжя, Ірпінь, Кіровоград, Конотоп, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Луганськ, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Полтава, Ромни, Рубіжне, Севастополь, Сімферополь, Слов’янськ, Суми, Токмак, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Шахтарськ, Шостка, Енергодар, Ялта

Опис діяльності: ПРОДАЖА И РЕАЛИЗАЦИЯ ПРОДУКТОВ ПИТАНИЯ

Интерлайт технологии

Основна назва: Интерлайт технологии
Інші назви: ООО "Интерлайт технологии"
Регіони роботи: Київ, Ірпінь, Фастів

Опис діяльності: оптовая торговля

Квас Бевериджиз

Основна назва: Квас Бевериджиз
Сайт: kvas-beveridzhiz.uaprom.net
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя, Ірпінь, Полтава

Опис діяльності: Компания Квас Бевериджиз - производитель кваса живого брожения ТМ ЯРИЛО, основана в 2008 г. и входит в состав группы Компаний Coca-Cola. Мы работаем по стандартам ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, PAS 220:2008, ISO 14001:2009, ISO 18001:2009.

Ларев

Основна назва: ПППОЛУБОТКИН
Інші назви: ППЗАРОЖАНСКОЕ
Сайт: polubotkin.com.ua
Регіони роботи: Київ, Ірпінь, Нововолинськ

Опис діяльності: Частное предприятие, находится на территории западной Украины. Руководитель Полуботкин Василий Александрович. Состоит из: колбасного цеха, сада, свинофермы, бойни, ресторана, и второго колбасного цеха, а так-же сети магазинов. Производит пищевые продукты ,такие как: колбаса разных видов, соления, расфасовка и копчение рыбной продукции, яблоки, смородина.

Фирма "Юниверсал"

Основна назва: Фирма "Юниверсал"
Інші назви: пос. Ворзель
Регіони роботи: Київ, Ірпінь, Харків

Опис діяльності: Выпечка хлеба и пр. изделий из муки

ЧП Бережной

Основна назва: ЧП Бережной
Інші назви: B&G груп
Регіони роботи: Київ, Ірпінь, Миколаїв, Нова Каховка, Одеса, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Херсон, Червоноград

Опис діяльності: Диллеры АВК, Конти, Президент, Фереро,...