Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Сільське господарство та рибальство»

Агрокорпорация "Степная"

Основна назва: Агрокорпорация "Степная"
Інші назви: ООО "НП АК "Степная"
Сайт: stepova.ua
Регіони роботи: Дніпро, Суми

Опис діяльності: Производство и реализация с/х продукции

агросфера

Основна назва: агросфера
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Донецк, Кіровоград, Суми

Аскания- флора

Основна назва: Аскания- флора
Інші назви: Аскания-Флора,Аскания груп
Регіон роботи: Суми
Опис діяльності: Компания по выращиванию РОЗ,это попросту- теплицы.Все ваши магазины вообще отдыхают,здесь никто не знает, сколько получает потому что,всех надувают как хотят.Агроном козел..Жара постоянная,яд,и прочяя херня.

ПВП “Вибір”

Основна назва: ПВП “Вибір”
Сайт: vybor.in.ua
Регіон роботи: Суми

Опис діяльності: Компанія «Вибір» є надійним постачальником кормових добавок для сільськогосподарських тварин і птахів. Сьогодні ми допомагаємо сільськогосподарським підприємствам будувати успішний бізнес, пропонуючи їм високоефективні та якісні кормові добавки, які підвищують показники продуктивності тварин, забезпечують збереження поголів'я, збільшують вихід м'яса, покращують показники якості та є незамінними для забезпечення гарного здоров'я. Ми надаємо кормові добавки для сільського господарства, кормові добавки для птахів, кормові добавки для свиней, кормові фосфати, а також вітаміни для тварин у будь-якій...

ТОВ "АВІС УКРАГРО"

Основна назва: ТОВ "АВІС УКРАГРО"
Інші назви: ТОВ "АВІС УКРАГРО", ООО "АВИС УКРАГРО"
Сайт: avisukragro.com
Регіон роботи: Суми

Опис діяльності: Сельское хозяйство. Выращивание таких культур как: соя, кукуруза. Животноводство, птицеводство, хранение и переработка зерновых культур