Отзыв о работодателе «МК Декор» Добавлен: 28.03.13 13:33

Основное название: МК Декор
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Телефоны: 044-331-98-39
Адрес: Украина, г. Киев, константинівська

Оптово-розничная компания,которая занимаеться продажей промышленной группы товаров(товары для детей,дома,всей семьи)
Автор: Ганна (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Вакансия: Менчендайзер
Дата собеседования: 2013 г.

Красиво розмовляють.

Знайшла вакансію на просторах інтернету. Зателефонувала, відповіла жіночка , розповіла що вакансія - менчендайзер, потрібно здійснювати викладку товару, відслідковувати їх цінову політику в магазині і т.д. Запросила на співбесіду за адресою ул. Константинівська 64 офіс 306. Прибувши на співбесіду я здогадалась що їхня фірма займається мережевим маркетингом. Мене зустріла секретарша і запропонувала заповнити анкету в якій отрібно зазначати паспортні данні всі навіть місце прописки. Це вже трішки заставило хвилюватись. Разом зі мною на співбесіду прийшло 6 громадян переважно молодого віку до 25 років.За час очікуваня черги на співбесіду до менеджера з питань кадрів , на телефон серкетарки надійшло ще 20 дзвінків і всі вони записувались на співбесіду на вакантні 2 місця менчендайзера. Колимене запросили до кабінету менеджера то я від нього чула дуже багато про те що їх компанія най сучасніша, най успішніша, що на ринку вони вже понад 15 років і т.д. коли справа дішла до питання про ваканцію менчендайзера то мені сказали що вона вже зайнята але є інша менеджера по дослідженню ринку( тобто ходити по місту Києву і пропонувати їхній товар).