Відгук про роботодавця «ЭЛЬДОРАДО» Добавлен: 14.07.13 21:33

Інші назви: ELDORADO, ЕЛЬДОРАДО
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Адреса: Україна, м. Львів, вулиця Наукова

Магазины бытовой техники
Автор(-ка): Раб Продавець (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Продавець консультант
Дата початку роботи: 2013 г.
Поточна зарплата: $800

Весело ! Персонал ( які довго працюють) ходять пяні, дихають перегаром на покупців)

Тупо*ила дирекція заставляє персонал розвантажувати фури та працювати прибиральниками !!
Як можна продавати та консультувати людей коли ти зпочатку тягаєш брудні ящики на склад а потім тебе ще заставляють шурувати до блиску вітрини до яких ти взагалі відношення не маєш ! І при тому потрібно виконувати план і впарювати людям якісь нікому не потрібні послуги та брілки по 200 грн які ти маєш заставити купити людей ! Як можна таке продати коли люди купують най дешевший фотоапарат за 400 грн мають купити брілок за 200 грн
Постійно підмахують і підставлять старші продавці які ні хе*а робити не хочуть ! Персонал гамно !! Так шей знімають з нас. За шо попало 20 % на мед страховку з нашої мізерної зарплати і на зарплату касира так само знімають з нас ! Трудишся з 8 до 21 цілий день на ногах так шей читають тобі мораль чого люди в нас нічого не купують ?