Відгук про роботодавця «кобзов» Добавлен: 26.07.13 17:30

Основна назва: кобзов

Откровенная бомжатня, вгашенные артисты, билетёрши (ладно понять можно холодно в палатке), костюмы - старые лахи. Но главное, то что ничего зрелищного в представлении нет. Пластиковых кресел напихали побольше, одно залазит на другое. Мой малый в начале второго антракта начал проситься домой, охранник не выпускал сначала, предлагал нам туалет( тоже вгашенный неадекват). Вывод таков, хотите повести ребёнка в цирк надо идти в настоящий цирк.
Автор(-ка): Сергій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2013 г.
Дата звільнення: 2013 г.
Стартова зарплата: $2000

Є можливість подивитись на дійсно гарну виставу, поспілкуватись з артистами, котрі є досить творчими людьми.

Обіцяли одну заробітну плату, а на справі дай боже хоча б за місяць заробити 100 гривень.
Дають 4 000 гривень (на одні руки) на місяць, аби організатори в місті могли жити на ці гроші, а коли цирку приходить час розраховуватись з робітником, то ці 4 000 гривень, з заробітної плати - у вас забирають!!!
Для людей, котрі являються організаторами цирку в містах, зроблена ціла система, котра працює так, аби ви працювали і не отримували грошей взагалі!
Працював у Львові: 2 місяці на організацію та 2 місяці буде йти вистава = 4 місяці роботи.
Щоб почати заробляти гроші, потрібно продати 1 000 квитків! Ви просто вдумайтесь у ці цифри і тепер представте, що таких організаторів на місто, щонайменше 4! А це все величезна конкуренція між собою!
Припустимо ви продали 1000 квитків, це означає, що ви заробили 4 000 гривень, а ці гроші, у вас забирає компанія, тому що вони ж давали вам 4 000 гривень на місяць, а прийшов час їх забирати :)
Була одна людина у нас там, котра в іншому місті таки заробила трохи грошей, але й ті їй так і не заплатили, пообіцяли віддати трохи пізніше.
Не працюйте з цим цирком взагалі! Компанія ще може представлятись як "Allegro".
Отже висновок такий: набирають компанію людей з нормальними організаторськими здібностями і змушують працювати їх безкоштовно.