Відгук про роботодавця «АВК» Добавлен: 03.08.13 10:19

Основна назва: АВК
Інші назви: AVK
Адреса: Україна, м. Луцьк

Кондитерская компания, в составе которой 5 кондитерских фабрик в Украине.
Автор(-ка): тарас (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2013 г.
Дата звільнення: 2013 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

З водіями і деякіми експедиторами можна дружити.

Дуже, дуже, дуже погана фірма, а саме у м. Луцьку(продмаркет волинь). Ніколи не думайте піти туди на роботу, бо там розводять на гроші. Я там проробив 7 місяців і обманюють дуже сильно. Зарплата себе не оправдовує. Директор за весь час працювання збудував собі будинок в розмірі... і купив собі машину mersedes brabys 330. Там працює логіст якій не справляється зі своєю роботою. Там дуже велика тікучка кадрів. Ви там довго не зможете пропрацювати із за логіста. Там нікому не можна вірити, особливо в Луцьку. Машини дуже часто ламаються і наданий час поломані (всі). Загружають як небудь. Там вас за людей не сприймають. Зп, яку вам обіцяють не буде, а набагато менша ніж є, але при цьому ви будете там працювати як коні, все завдякі логісту, томущо коли ви знаходитесь в одному місті то він може по гроші відправити в зовсім іншие місто але при тому там є люди які можуть це зробити, але може відправити саме вас. Або можуть звільнити. Тому не раджу туди іти. Але вирішувати вам.