Відгук про роботодавця «"Мелус"» Добавлен: 15.08.13 13:39

Основна назва: "Мелус"
Інші назви: Межобластная компания "Мелус"
Сфера діяльності: Торгівля: Обладнання для підприємств
Телефони: 758-22-60
Адреса: Україна, м. Черкаси

Продажа систем очистки воды
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: 2013 г.
Дата звільнення: 2013 г.
Корисність відгуку: 0 - 2 = -2

Одне що тут хароше, це зарплату видають своєчасно.

Доброго дня, я також працював у цьому Мелусі. Дійсно на перший погляд, все добре, у них є всі документи, все оформленно. Вода з під системи не погана, заміна фільтрів дуже дорога, а таких фільтрів по магазинах повно і дешевше. До жека відношення ця фірма не має, вони працюють чисто по прямих продажах.Також ніякий це не Харківський завод виробник, системи виробляють в Тамбові. Я працював в Черкасах, директор там Гульченко Володимир, освідчена розумна людина, але дуже хитра, і підла, він буде до вас хорошим, мило улибатись, а в думках інше, як заробить собі більше грошей, то ще та криса.Гарно входить в довіру до людей, маніполює ними, і сраколиз ще той. В роботі вибирає любимчиків , сьодні ти ставиш сістєми ти лідєр, тиждень в прольті, так тобі вже є заміна , і ти ніхто. Гарно виховав таких як сам це Гордієнко Вікторію директора Хмельницького, що її там ніхто не уважає, хоть вона працює дійсно не погано,але робочих своїх за людей не щитає. І ще є Пенський Анатолій директор Вінниці,який взагалі нічого не робить, лиш гроші щитає, і робить все що скаже Гульченко. Люди для них ніхто , лиш пєшки, якими вони гарно упрпвляюють. Якщо на думаєте іти працювати в Мелус, то минайте Черкаси, Вінницю, Суми, Хмельнцький десятою дорогою.