Відгук про роботодавця «VIP» Добавлен: 02.09.13 14:02

Основна назва: VIP
Інші назви: Brizzare
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Телефони: 097-006-58-06, (0456) 34-16-42
Адреса: Україна, м. Біла Церква, Київська обл., м. Біла церква, вул. Радгоспна, 2 (зупинка Агросоюз, біля НОВА ПОШТА)
"Презентація" і впарювання "висококласної" британської косметики
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: курєри у відділ доставки, торгові представники, продавці-консультанти
Дата співбесіди: Липень 2013 г.

не залишилось

Коли дзвоните за телефоном і прагнете дізнатись, чим займається компанія, всім дають єдину відповідь : продажем промислової групи товарів. Яких товарів Вам не скажуть ні по телефону, ні на співбесіді. Вже на наступний день після співбесіди Вам пропонують прийти на випробувальний день, тобто подивитись. з чим працюють. В цей день Вам скажуть знову ж про ту групу таємничих промислових товарів, і завезуть у якийсь районний центр Київської області, не попередивши, мені випав Фастів, і вже там, на вокзалі, я дізналась, що мені доведеться бути однією із тих МЕГАбезпардонних, приставучих впарювачів "Брізар". Комусь. може, буде більш знайомим назва "Імідж"... Там Ви без стуку, бо так навчають повинні вламуватись у кожні двері і розказувати про чудо-косметику, забувши про гордість і виховання. А якщо Вам щось не до вподоби, то прошу назад додому, а то 14 грн, при тому, що обіцяли оплатити, і де вокзал - шукайте самі. Зарплату там обіцяють близько 8000грн, але мені то чомусь здається сумнівним. Якщо у Вас погане виховання, повня відсутність манер та морально-етичних норм, то "Ласкаво просимо в компанію "ВІП" :) Щасти Вам!!!))