Відгук про роботодавця «НОВА ПОШТА» Добавлен: 01.11.13 23:24

Основна назва: НОВА ПОШТА
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Адреса: Україна, м. Львів, НОВА ПОШТА

Транспортні перевезення по Україні
Автор(-ка): (ХХХ) (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: працівник
Дата початку роботи: Грудень 2000 г.
Поточна зарплата: $100
Корисність відгуку: 1 - 2 = -1

Класна компанія і стабільна робота.

(ХХХ)

Доброго дня усім!!!
Я довго вагалась написати цього листа, про нашу Нову пошту. Я (ХХХ) працюю у компанії вже довший час і скажу Вам що робота мені подобається. Не скажу що це найкраща робота про яку б я рекламувала на весь Світ . Але дійсно є багато плюсів на посаді оператора чи іншого працівника нашої філії. Звичайно , що існують багато проблем та неприємних випадків по роботі , але вони розглядаються нашим керівництвом і скажу вам направду - вирішуються. Нам допомагають, нас навчають, нам зрештою дають стабільну роботу ( а саме головне стабільну заробітну плату) у цей нестабільний час . Також за цей час я була свідком того , що з простих працівників призначають керівників підрозділів , чи відділень навіть декілька лінійних працівників є на керівних посадах філії. Цими словами , я хочу сказати , що якщо ти сумлінно працюєш та активно проявляєшся то є шанс попасти до вищого ешелону . На що ми в більшості і сподіваємось. Але зараз я пишу не про філію чи кар’єрний ріст у компанії «Нова пошта». Я хочу підняти тему про один цікавий відділ – це Служба безпеки НП ( СБ) . Про неї ні де немає ні одного слова. Всі пишуть про погане керівництво, про поганих директорів, чи про інші негативні персонажі, але ніхто ні слова про СБ. Я так думаю , що вони так усіх залякали , що про них навіть і погане слово страшно сказати. А історій у багатьох філіях є думаю достатньо, щоб скласти про них думку і повірте ця думка не є позитивною…………….. Нас постійно хтось контролює на робочих місцях . Наприклад оператора – старший оператор – керівник відділення – керівник складів – директор філії. Причому останнього ( бідолаху) контролюють всі кому завгодно , головний офіс ( причому у н- кількості чоловік ), клієнти і перевіряючі органи , і т.д. А от цікаво хто перевіряє на Новій пошті роботу Служби безпеки!!! За час моєї роботи на НП я замітила що цей відділ (чи орган) який наділений безсмертними правами та обов’язками . Ніякого контролю зі сторони ЦВ чи керівництва філії – так само як і міліція в нашій державі це служба безпеки у філіях НП. Вони самі собі встановлюють закони і так само самовільно вирішують долі працівників . Причому у них діє така сама система як у відділеннях міліції – це план та статистика . І винних вони шукають аналогічно до своїх минулих посад. Тому пропоную відкрити тему чи історії про несправедливі дії працівників СБ нової пошти проти НАС – простих смертних працівників !
(ХХХ).