Відгук про роботодавця «"Спутник" г.Полтава» Добавлен: 25.11.13 17:44

Основна назва: "Спутник" г.Полтава
Адреса: Україна, м. Полтава, Котляревського 1/27
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Помічник бухгалтера
Дата співбесіди: Вересень 2013 г.

Позитивні враження залишилися від того, що не "влаштувався"

Знайшов вакансію "Ч.П. Пампушка К... "Помічник бухгалтера"" на сайті jobs.ua. Був запрошений на співбесіду. Адреса -
вул. Котляревського 1/27 вхід з лівого боку від "Імекс-банку", по сходинках. Якщо йти вночі та ще й зимою - гарантоване падіння з важкими наслідками. Зайшовши треба піднятися на 3-ій поверх. Був увечері, світло було лише на 3-ому поверсі, ремонт відсутній, тому добиратися страшнувато (і не зовсім безпечно). Нв вході зустріла чергова, після розмови я отримав невелику анкету і відправився заповняти її в кабінет. Всередині - типова картина для подібних "корпорацій" - близько 20 стільців, телевізор, дошка. На момент коли я увійшов вже було біля 10 чоловік, майже всі молодь 20-25 років. Лише прочитавши анкету стало зрозуміло, що тут робити нічого - лише 4 питання (типу П.і.Б., номер телефону, адреса) актуальні, інші - типу "Чи ви лідер в житті" та "Скільки зайняла дорога до офісу" і.т.д... Заповнивши анкету мене запросили на співбесіду - 5-ти хвилинну розмову, де у мене запитали де навчався та чи працював раніше. Потім дуже швидко та не зрозуміло розповіли про те що це міжнародна компанія з філіями по Україні. Сказали, що в разі "попереднього відбору" потрібно буде походити на стажування напротязі 3-4 днів, куди взяти з собою паспорт, 3 чи 4 фотокартки та 50 грн. завдатку за навчальну літературу... При виході помітив, що фірма називається "СПУТНИК"... Обіцяли передзвонити увечері та сказати результати (дзвінок був, але говорити не було бажання)...
...Схожу історію в серпні цього року зустрічав в фірмі "Teletrade", тільки там був завдаток близько 300 чи 400 грн. (все таки офіс в центрі)..
Висновки - на ваш розсуд, Я в свою чергу б не радив йти туди.