Відгук про роботодавця «Дата Колл, ТОВ» Добавлен: 17.12.13 21:49

Основна назва: Дата Колл, ТОВ
Адреса: Україна, м. Вінниця

Посада: оператор
Дата початку роботи: 2013 г.
Дата звільнення: 2013 г.

Хороший колектив (враховуючи тільки операторів)

Напишу загальне враження, а ви уже кожен для себе вирішіть позитивний відгук чи негативний. Всеж почнемо з хорошого: умови праці (дійсно все добре, завджи чисто та прибрано, це завдяки прибиральницям(єдині люди які не викливають неповаги,невраховуюси колег інших операторів)), та дуже хороший колектив(рахуючи тільки операторів). Ну а тепер хочу висловити свою думку про негативні сторони цієї організації: люди хто збирається працювати в даній компанії точно уточнюйте на якому проеткі ви будете працювати і відразуж уточніть графік роботи, тому що виникають моменти(майже завжди) що графік роботи змінюється майже не щодня відповідно або ви відмінюєте власні плани якщо затримаєтесь, або ж менше заробите(примусове відпускання додому у них вітається). Відношення до працівників: одним словом як до гамна(вибачте, але дійсно так), коли старшим працівникам: супервайзерам, менеджерам по персоналу, керівникам,щось потрібно то ти звичайно ж людина,сонечко та зайчик, але коли ти бажаєш висловити свою думку, або ж просто чимось цікавишся то все ти просто бидло,яке заважає. Працюючи в цій компанії можете забути про власну думку її ніхто не враховує. Про чутки я скажу так працівники старші по рангу роблять вид що вони хороші та ніколи не пліткують, але насправді ви навіть собі уявити не можете як вони гарненько перемивають кісточки іншим працівникам щей до всього придумують історії, або ж просто якусь ситуацію дуже гарно прикрашають. Щодо оплати праці зараплата не завжди співпадає з тою яку ви дійсно маєте отримати(нараховують менше). Щодо оформлення то це взагалі кошмар, якщо і оформляють то на 0,25 ставки, ніякого трудового договору немає, людий дурять на повну. На перший погляд то колл центр непоганий, але як придивитися то можна побачити багато змій, які роблять все для своєї вигоди, просто використовуючи інших. Якщо ви бажаєте просто поговорити з керівником то знайте, що на наступний день про Вас будуть ходити величезні та брехливі чутки, але в лице все ж таки Вам будуть посміхатися це вони вміють. Отже, моє враження від данох організації більше негативне, тому що супервайзери, менеджери та керівники самі все для цього роблять. Тепер я розумію,що кредо цієї компанії: більше обманутих операторів собі більше бабла або зробимо з людей рабів аби більше загребсти собі.