Відгук про роботодавця «Ашан» Добавлен: 22.12.13 23:43

Основна назва: Ашан
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Львів

Гипермаркет
Автор(-ка): XXX XXX (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2013 г.
Дата звільнення: 2013 г.
Корисність відгуку: 1 - 2 = -1

С...к... неме

Народ читайте і росповсюджуйте!!! Як я вже говорив там працює 60% бидло, 20% москальня яка за партію регіонів короче комуняки чорти, там нема з ким працювати тільки дивляться кому зробити западло, когось обісрати з голови до ніг і викінути на помойку. Працює там відома всім служба СБ яка називається суки і бидло, тільки шукають кого згноїти. Є там такий гнида як Тарас начальник СБ сучара конкретна малолетка ше молоко над губами не висохло, а вже до старших хамить чмо. Боян ходить нібито нічого не замічає понаїжджали з європи і крутять нашим народом як хочуть жуліки, а це їх наші навчили!!! там працює дуже багато таких відомих уродів наприклад як БЕК і ше більша половина менеджерів, а особливо Кожевніков сергій сука рідкісна, його робота заключається в тому шоб всіх загнати нижче плінтуса, а сам ходить всьому начальству підлизує тільки дивиться кому можна підлизати шоб добре жилося. Вже всі менеджери думають як того лизунчика уволіть. Скоро мої руки доберуться до нього якшо та сука себе сама не візьме себе в свої руки. Ше можна писати деже багато про кого, але народ нейдіть в рабство бо ви там втратите купу часу і здоров'я!!!