Відгук про роботодавця « телеканал zik» Добавлен: 25.12.13 14:08

Основна назва: телеканал zik
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо

Автор(-ка): Анна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2013 г.
Корисність відгуку: 6 - 6 = 0

Хотілося б іх мати

На телеканалі ZIK провідним медіа-менеджером Київського представництва працює унікальна людина - Орест Гаранджа.Його "професіоналізм" і "вміння працювати з клієнтами" гідно оцінив ще його попередній роботодавець - телеканал ICTV, з якого означеного пана виперли з тріском і ганьбою за роботу на "відкатах" і інтриги в колективі. Залишаючи ICTV,Орест Антонович Гаранджа випадково прихопив базу даних клієнтів, з якою нині поневіряється з телеканалу на телеканал у пошуках людей, яких ще можна обдурити. На жаль, п. Оресте, рекламний бізнес дуже вузький, усі про всіх знають. Знають і про ваші спроби нав"язувати клієнтам участь у новинних телесюжетах за готівку. Знають і про те, як ви позаочі поливаєте брудом своїх працедавців, клієнтів, колег. Знають і про ваше огидне "хоббі" підступно записувати на диктофон розмови, збирати інформацію, фабрикувати досьє на людей, з якими працювали, про яких щось чули чи знаєте, щоб потім шантажувати компроментуючими, на вашу думку, фактами, натякаючи на фінансове відшкодування своєї "долідницькоі" праці. Особлива "шана" і "подяка" вам, пане Оресте, від активістів Євромайдану. Нині від ваших листів до правоохоронних органів, податкової потерпають люди, які виборюють майбутнє нашої країни.Прикро і сумно, що в світі існують такі шкідливі істоти, як Орест Гаранджа.