Отзыв о работодателе «Дельтабанк» Добавлен: 17.02.14 16:58

Основное название: Дельтабанк
Другие названия: ООО КБ "Дельта"
Адрес: Украина, г. Тернополь, Торгові точки (магазини, де надають споживчі кредити на товари і послуги)

Автор: Марія (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Кредитний інспектор
Дата начала работы: Июль 2007 г.
Дата увольнения: Август 2008 г.

Компанія принесла багато позитивного. Постійне навчання і тренінги допомагають досконало знати продукти банку і якісно продавати їх клієнтам. З виконанням плану у мене не виникало великих проблем. Дружній колектив.
Можна отримати досвід роботи в банківській сфері. Працюючи на кредитних точках є можливість додаткових корисних знайомств.
Робота для наполегливих, енергійних людей. Або тих, хто хоче здобути досвід роботи і відмітку про банківський стаж в трудовій.

Приходиться ходити на заміну у свій вихідний. Інколи ходила на заміну на торгову точку, на якій по кілька днів могло не бути жодного кретитного договора. Якщо комусь такі точки попадались, то не дивно, що працівників це не влаштовувало і вони звільнялись. Плани не залежали від того де ти сидиш. Бонуси зрізали, якщо клієнт на день пізніше заплатив перший платіж по кредиту. Тому ми наголошували клієнтам, що платити треба на 5 днів раніше дати, вказаної в договорі (щоб точно заплатив!).