Відгук про роботодавця «Велика кишеня» Добавлен: 08.01.09 20:50

Основна назва: Велика кишеня
Інші назви: Супермаркет "Велика кишеня", Квиза трейд
Адреса: Україна, м. Кіровоград, М.Конева 2а

Супермаркет продуктов и бытовой химии
Автор(-ка): Руслан (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Пекар,Бригадир хлібобулочного виробництва
Дата початку роботи: 2006 г.
Дата звільнення: 2008 г.

Позитиву мало, але працюють там ще нормальні люди(керівники) які цінують тяжку працю людей! Також нове обладнення - це теж плюс.

Працював в кіровоградській Кишені з першого її дня,в половину першого року керівництво добре відносилося майже до всіх,потім почалося просто відсіювання працівників,на їхне місце приймалися родичі,знайомі,друзі кируючих відділами. Згодом Керуюча магазином простим словом почала "зажиратися", почалися масові штрафи,(якщо працівник не правильно глянув на керівника чи щось заперечив то його згодом просто просили по добровільному,в кращому разі)Бачив багато разів як виганяли без зарплатні(куди ті гроші йшли можна тільки здогадуватися)Коротше кажучи пропрацював я там рівно рік, одного разу поїхав в Київ у відрядження отримав підвішення і там залишивя ще на рік,все теж саме але в міру розумного, а в регіонах Керуючі магазинами робили все що їм заманеться.Ще один нюанс працювали всі по трудових договорах які згодом виявилися навіть не дійсними(після звільнення звернувся в центр зайнятості де мені сказали ним підтертися).Колектив постійно завидний всі так прагнуть один одного мокнути в багно щоб стати на його посаду,казати щось не можна бо через десять хвилин про це знають навіть прибиральниці.Одним словом "ХАЙ МЕНЕ РАНЯТЬ ЩОБ Я ЗВЕРНУВСЯ ЩЕ ХОЧ РАЗ У ТОВ "КВІЗА_ТРЕЙД" Дуже не вдячна компанія та нагнітаюча атмосфера.
одним словом "зона", управляющая набрала тупых "підлабузників" которых поощряет, справедливости нету, могут оскорбить,унизить,не выплатить бонусы (себе и своим в карман пойдут).обидно что работали и перерабатывали ,влаживали душу.