Відгук про роботодавця «Medial group» Добавлен: 31.03.14 14:25

Основна назва: Medial group
Інші назви: RB group? Ивент, Inter Stage и т.д.
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Адреса: Україна, м. Київ, Вул. К. Гордієнка, 2а
торговля
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: адміністратор
Дата співбесіди: Березень 2014 г.

взагалі позитивних вражень не залишилося!!!!!!!!

Запросили на співбесіду на 31.03.2014року на 11 годину, зателефонувавши 27.03.2014р.
Прийшовши на назначену годину та АДРЕСУ!!"!!!ніяк не могла знайти вхід в компанію "Medial group", тому зателефонувала менеджеру (068 778 62 02), щоб вона зорієнтувала, ДЕ ВХІДНІ ДВЕРІ в "рекламне агенство", на що менеджер відповіла: "ОЙ! А МИ ПЕРЕЇХАЛИ В ІНШИЙ ОФІС!!! якщо хочете, то під*їжджайте завтра на 11 ранку на ст.м Олімпійська". На поставлене мною запитання: "Чому мене не попередили завчасно про переїзд в інший офіс?", дівчина почала відбрехуватися, що речі розпаковують, такі занятіііііііііііііі!!!!!!! І ЩО ПРО ПЕРЕЇЗД ДІЗНАЛИСЯ ЛИШЕ НА ВИХІДНИХ, "Medial group", ВИ ВІД КОГОСЬ ПЕРЕХОВУЄТЕСЯ????????????????
Розмова по телефону продовжилася не найкращим тоном і способом - "Мне что встать на колени и попросить у Вас прощения? Что Вы хотите? приезжайте, если угодно завтра " і т.д. І ця дівчина кинула трубку! ДУЖЕ ВИХОВАНО!!! Коли я перетелефонувала, то вона зі ще однією співробітницею "хіхікали" і неввічливо себе вели. На питання про їхній професіоналізм та елементарну вихованість нічого конретного відповісти не змогли.
НЕВИХОВАНІСТЬ, НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ СПІВРОБІТНИКІВ! ПЕРЕЇХАЛИ ШВИДКО НА НОВИЙ ОФІС? ВІД КЛОГО ВИ ПЕРЕХОВУЄТЕСЯ??????????
Не раджу взагалі зв*язуватися з цією "шарашкіною" компанією.
Щодо попереднього коменту, то цілком підтримую. На співбесіді RB group також була! ЦЕ, вибачте за сленг, ВПАРЮВАННЯ БІЛЕТІВ! на співбесіді говорять зовсім інше!
Всім гарного пошуку роботи і менше "шарашкіних" контор!=)